Hypoteční úvěry

Nová hypotéka s nejnižším úrokem na trhu. Vypracujeme Vám nezávaznou poptávku přesně míru podle Vašich možností a potřeb.

Pojištění

Pomůžeme Vám s výběrem pojištění majetku a života. Vše Vám zvolíme přímo na míru a přesně podle Vašich potřeb.

Investice

Pomůžeme Vám připravit investiční portfolio, které bude korespondovat s Vašimi cíli a potřebami. A to tak, aby daná investice odpovídala Vašemu investičnímu profilu.

Refinancování

Využijte nízkých úrokových sazeb a snižte si splátku Vašeho úvěrů, nebo dobu splácení.

Tým snadné finance Ostrava

Radovan Gajdoš, DiS.

Radovan Gajdoš, DiS.

oblastní ředitel
Ing. Tomáš Kopecký, PFP

Ing. Tomáš Kopecký, PFP

manažer
Dagmar Dudková

Dagmar Dudková

senior poradce
Michal Serbus

Michal Serbus

senior poradce
Davide Oršulík

Davide Oršulík

TOP konzultant
Ivan Štěpánek

Ivan Štěpánek

samostatný konzultant

Kancelář

Mongolská 1529, Ostrava Poruba 708 00

Reference našich klientů

Touto cestou bychom chtěli moc poděkovat panu Michalu Serbusovi za velmi příjemné a obětavé jednání ohledně koupě rodinného domu. Veškerá domluva byla vedena na profesionální úrovni a korektním jednání. Fincentrum Ostrava a pana finančního poradce Michala Serbuse můžeme jen doporučit. Pan Serbus je nám i nadále kdykoliv k dispozici a jsme za to rádi. Vždy si najde čas a dobře poradí. Moc děkujeme. S pozdravem Barnetovi

Radovan Gajdos has been Looking after my insurance requirements for two years now and nothing is too much trouble for him . He explains everything in detail and has is always helpful and friendly. A real bonus for me is that he does all this useing my native language, English. I would not hesitate to recomend him to anybody who needs fast efficient financial services.

Nemohu jinak, než se přidat k dlouhé řadě spokojených klientů. Při řešení hypotéky na byt byl velmi aktivní, našel pro mne banku, která mi nabídla nejvýhodnější podmínky a dohodl skvělý úrok, který bych si sama nevyřídila. Celou dobu mě ochotně provázel a vysvětloval leckdy pro laiky nesrozumitelné termíny . Spolupracuji s panem Gajdošem dále a vřele doporučuji každému, kdo tuto službu poptává.