Fincentrum a. s. je 10. nejlepší firmou v České republice

Letošní vyhlášení výsledků „Českých 100 nejlepších“ pro rok 2015 potvrdilo vysokou kvalitu finančního poradenství poskytovaného poradci ze společnosti Fincentrum. Právě Fincentrum se totiž jako jediná finančně poradenská společnost umístila v žebříčku sta nejlepších českých firem. Navíc v letošním roce Fincentrum a. s. obsadilo fenomenální 10. pozici a zařadilo se do společnosti firem jako jsou ČEZ, Agrofert, Škoda Auto či Karlovarské minerální vody.

Českých 100 nejlepších

Ocenění „Českých 100 nejlepších“ je každoročně udělováno kulturně-vzdělávací společností Comenius. Tato společnost má za cíl vybírat české firmy či společnosti z širokého spektrapodnikání. Do prestižního žebříčku „Českých 100 nejlepších“ se pak probojují jen společnosti, které v daném roce dosahují mimořádných výsledků, znalostí a kvalit v rámci oboru jejich podnikání. Samotné nominace pak vycházejí především z osobních zážitků a zkušeností respondentů.

Uplynulé ročníky

Předešlé ročníky byly určitou předzvěstí letošního skvělého umístění. Fincentrum se v tomto prestižním žebříčku umisťuje pravidelně již od roku 2010. Za uplynulých pět let se pak, kromě roku 2011, dařilo vždy svou pozici zlepšovat. Z původního 65. místa v roce 2010 až na loňskou skvělou 23. pozici. Fincentrum je díky těmto výsledkům jediná finančně poradenská společnost, která se v tomto žebříčku pravidelně objevuje.

Letošní ročník

Aktuální ročník byl jednou velikou neznámou. Konkurence byla, jako každý rok, opravdu velká. České ekonomice se daří a růst zaznamenává především český průmysl. Proto nebylo jasné, zda se Fincentru podaří obhájit loňskou vynikající 23. pozici.

I přes silnou konkurenci se však podařilo nevídané. Petr Stuchlíkgenerální ředitel a předseda představenstva společnosti Fincentrum na slavnostním galavečeru převzal z rukou Miloše Zemana (Prezidenta České republiky) certifikát označující 10. pozicí prestižního žebříčku českých firem. Fincentrum tak překonalo i velké společnosti jako jsou například: Student Agency, RWE Česká republika, Allianz pojišťovna, Česká televize, Microsoft či České dráhy.

Tento vynikající výsledek a fakt, že Fincentrum a. s. v tomto žebříčku jako jediná společnost hájí barvy českého finančního poradenství dokazují, že navzdory velké konkurenci a obrovskému množství poradenských společností jsou zde obrovské rozdíly v rámci kvality poskytovaných služeb.

Doufejme, že příští udělování se ponese opět v podobném duchu a potvrdí nám, že se vyplatí provádět svou práci kvalitně a v nejlepším zájmu zastupovaného klienta.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *