Vyhlášení výsledků „Českých 100 nejlepších“ za rok 2014 se neslo ve znamení otázky, zda se společnosti Fincentrum a.s. podaří obhájit loňský vynikající výsledek v této prestižní listině českých 100 nejlepších firem.

Společnost Fincentrum a.s. se už od roku 2010 pravidelně umisťuje v žebříčku „Českých 100 nejlepších“. V roce 2010 debutovala na 65. pozici, o rok později obsadila 78. místo, v roce 2012 to byla 38. pozice. Pro rok 2013 se společnost Fincentrum a.s. probojovala do tohoto prestižního žebříčku jako jediná finančně poradenská společnost, dokonce počtvrté za sebou, a obsadila vynikající 30. pozici. Laťka byla tedy nastavena poměrně vysoko.

Českých 100 nejlepších

Ocenění „Českých 100 nejlepších“ každoročně uděluje pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci COMENIUS.

Cílem je, dle slov pořadatelů,vybrat a veřejně slavnostním způsobem ocenit české firmy, podniky či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které za daný rok dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozoruhodných výsledků. Systém vyhodnocení a stanovení pořadí v maximální míře využívá konkrétní znalosti širokého okruhu vybraných odborníků, získaných v každodenní praxi. Nominace vychází především z osobních zkušeností respondentů za období posledních 12 měsíců. Základním a jediným měřítkem konečného umístění je četnost nominací jednotlivými respondenty!

 

Slavnostní Galavečer

Galavečer se slavnostním udílením cen se konal, jako každý rok, ve Španělském sále Pražského hradu. Účastnili se ho zástupci nominovaných společností a řada vrcholných českých politiků. Společnost Fincentrum a.s. na slavnostním předávání ocenění zastupoval předseda představenstva a generální ředitel v jedné osobě – Petr Stuchlík.

 

Jaké ocenění získal Petr Stuchlík?

Letošní rok všem ukázal, že svou práci dělají výborně. Nejen, že je Fincentrum a.s. opět jediná finančně poradenská společnost, která se probojovala mezi 100 nejlepších, ale navíc obsadila doposud nejlepší pozici. Společnost Fincentrum a.s. se za rok 2014 umístila na 23. příčce! Za nimi se umístila zvučná jména jako například: Seznam.cz a. s., Bohemia sekt s. r. o., Česká pojišťovna a. s. a mnoho dalších.

Toto vynikající umístění dokazuje, že zde pracují opravdoví profesionálové. Hlavní dobrou správou, pro více než 222 000 spokojených klientů společnosti Fincentrum a.s., je fakt, že výsledky pramení především z osobních zkušeností a zážitků dotázaných respondentů z řad odborníků.

Kompletní výsledky naleznete zde.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *