Finanční poradce a manažer

Finanční poradce hledá různá řešení pro různé potřeby svých klientů. Zároveň musí být schopen navržená řešení vysvětlit a znát jejich souvislost s plněním potřeb svých klientů. K tomu Fincentrum poskytuje širokou škálu podpůrných prostředků.

Manažer je člověk s praxí v oboru financí. Perfektně zvládá práci finančního poradce, má svůj business plán a aktivně pracuje na rozšíření svého týmu. Je vůdčí osobnost a motivací pro svou skupinu poradců.

Silná centrála a skvělé podmínky

 • Kariéra

  Finanční poradci postupují podle předem stanoveného kariérního řádu na vyšší pozice v závislosti na výkonech. O kariérním postupu rozhoduje pouze výkon, není třeba jmenování nadřízeným nebo centrálou.

 • Analytické a právní oddělení

  Díky analytickému a právnímu oddělení společnosti Fincentrum a. s. zabezpečuje, že bude vždy skvěle a s předstihem připraven(a) na regulace a legislativní změny. Hlavní analytik Josef Raidl a ředitel právního a copliance oddělení JUDr. Vladek Krámek vám poskytnou klid na práci.

 • Žádný stornofond

  V případě, že poradce poskytuje klientům kvalitní služby, nezadržujeme žádnou část provizí ve formě stornofondu.

 • Příspěvek na značení kanceláří

  Centrála společnosti Fincentrum se v rámci klientské podpory 100% podílí na úhradě vnějšího značení a reklamním brandingu kanceláří našich poradců.

 • provize za doporučení

  Při doporučení nebo předání nového poradce mimo vlastní strukturu získává stávající poradce pravidelnou měsíční provizi za doporučení.

 • Pořádání uznávaných akcí

  Fincentrum, patří mezi poradenskou špičku. Jsme pořadatelem soutěží jako Banka roku nebo Investice roku. Každý rok máte možnost být součástí setkání investičních, úvěrových či pojišťovacích specialistů. Každý rok Fincentrum pořádá Výročí kongres, kde můžete být opět účastníkem.

 • Zaměstnanecké benefity

  Fincentrum se pyšní vlastní zaměstnaneckou divizí, což znamená, že dokážeme i velkým firmám nabídnout finanční poradenství formou firemních benefitů a vše za podpory specialisty na firemní benefity Jiřího Slámy.

 • Speciální podnikatelské oddělení

  Máte ve svém okolí podnikatele, chcete se zaměřit na podnikatele? Dostanete plnou podporu podnikatelského oddělení. Dokážeme zajistit každému podnikateli kvalitní finanční servis jak z pohledu zajištění, úvěrů či investic. Na nic nejsme sami.

 • Speciální kluby poradců

  Fincentrum dbá na další rozvoj svých klíčových poradců. Proto na centrále společnosti a zemském ředitelství vytvořili pro tyto poradce dva kluby – Fincentrum Platinum a Klub elitních poradců. Z členství v klubech je podmíněno určitým výkonem plynou z něj nadstandardní výhody vůči konkurenci a jiným poradcům.

 • Nadstandardní provizní ohodnocení

  Fincentrum v roce 2017 plošně navýšilo provizní ohodnocení za produkci. Díky tomu si poradci společnosti Fincentrum dokáži vydělat více peněz, než poradci z konkurenčních společností.

Komplexní finanční poradenství

Vybraní partneři společnosti Fincentrum a.s.

Skvělý systém práce a výhod pro podnikání

Vzdělávání

Fincentrum má jako jedna z mála poradenských společností ucelený centrální systém vzdělávání, který zajišťuje profesionální tým zkušených lektorů. Všichni spolupracovníci se tak mohou spolehnout na jednotný a vysoce kvalitní obsah kurzů.
Ve velké míře je kladen důraz na praktické ukázky, návody a tréninky s přímým zapojením všech účastníků. Nedílnou součástí celého vzdělávacího procesu je také intenzivní využívání mnoha praktických zkušeností našich nejlepších poradců a manažerů. Všechny vzdělávací kurzy Fincentra jsou vedeny lektory, kteří za sebou mají mnohaletou praxi v oboru a úspěšných projektech.

vzdělávání Fincentrum

Inovativní on-line

Naše regionální ředitelství má vlastního Technického ředitele – Miroslava Šustala, který nám pomáhá s propagací, prezentací a dohledatelností v on-line světě.

V online světě máme a umíme:

 • web snadné finance s profily jednotlivých poradců – https://snadne-finance.cz/skoda
 • profily na všech hlavních sociálních sítích (FB, Instagram, Twitter, LinkedIn)
 • tvorba reklamních kampaní
 • on-line marketing a jeho školení

poradci - miroslav-sustal.jpg

Informace

Finanční poradenství není možné efektivně vykonávat bez každodenní analytické podpory. Ta umožňuje včas a správně reagovat na nové podněty či regulace finančních trhů. Tým analytiků společnosti Fincentrum, pod vedením Josefa Raidla, svou prestiž upevňuje vystoupeními v různých ekonomických pořadech a odborných médiích.

Produktová školení

Finanční poradenství by nejde dělat kvalitně bez 100% znalostí nabízených produktů. Proto v jednotlivých kancelářích a na poradách pořádáme produktová školení institucí.

Časová flexibilita

Záleží na Vás, jak často budete pracovat, či kolik hodin budete trávit prací. Podnikání je flexibilní, takže opravdu si můžete a budete pracovat podle sebe.

Vše bude záležet na naší domluvě a nastavení spolupráce, která nám bude vyhovovat.

Svoboda

V podnikání jste svobodní a Fincentrum vám také poskytuje 100 % svobodu.

Co to znamená?

 • Mějte vlastní web či strategii, kterou se chcete prezentovat
 • Dělejte si vlastní reklamu, propagujte své jméno a svoji činnost
 • Budujte si vlastní značku a prodávejte sami sebe
Benefity
 • zlevněný neomezený tarif až pro 5 telefonních čísel
 • zvýhodněný operativní leasing – nové vozy Škoda
 • sleva na vlakovou dopravu Leo express

Propracovaný kariérní plán

karierni-mapa

Spolupráce s vlastní realitní kanceláří

6. největší RK v Česku
spolupráce s finančními poradci
logo fincentrum reality

Zakládáme si na kvalitě našich služeb

Než jsem dostal referenci na Toma, myslel jsem si, že se svými penězi nakládám docela zodpovědně, ale zjistil jsem, že třeba dívat se dál, než jenom k další výplatě. Tady Tom vám pomůže a vysvětlí, jak svoje tvrdě vydřené peníze začít hodnotit adekvátně k vašim potřebám, stejně jako pomohl mi, abychom neměli obavy až přijde otázka kde vzít peníze na nové auto, nebo hypotéku. Pomůže vám nakopnout investice, aby vaše peníze jenom neležely ladem a jako třešničku na dortu, se může podívat na vaše ostatní závazky a poradit co by šlo jinak a lépe.

Tomáš B.Vítkov

Příjemné vystupování, profesionální přístup, ochota odpovědět na všechny otázky a vysvětlit vše potřebné. Jde vidět, že je pro Josefa Škodu ml. práce i koníček a opravdu mu záleží na lidech. Je to člověk na svém místě. Pomůže se i laikovi zorientovat ve světě složitých financí. Vřele doporučuji.

Romana V.Valašské Meziříčí

Radovan Gajdos has been Looking after my insurance requirements for two years now and nothing is too much trouble for him . He explains everything in detail and has is always helpful and friendly. A real bonus for me is that he does all this useing my native language, English. I would not hesitate to recomend him to anybody who needs fast efficient financial services.

David E.Ostrava

Rozhodla jsem se, že začnu konečně správně zacházet s penězi a díky Petru Němcovi cítím že jsem na správné cestě. Rychlost, srozumitelnost a hlavně upřímnost! Už se nebojím investovat. Takže moc doporučuji, jsem spokojena. Děkuji

Noemi B. P.Olomouc

Zážitky, které Vám nikdo nevzeme

Motivační soutěže centrály Fincentrum a.s. o zážitkové pobyty po celém světě.

Škoda Josef

Hledám podnikatele, kteří chtějí rozjet svou kariéru v oboru financí a chtějí se lišit se od zbytku trhu.  Nabízím zázemí silné společnosti, reprezentativní prostory, dlouholeté zkušenosti a vlastní KNOW-HOW.

podpis

Základní předpoklady úspěchu

 • trestní bezúhonnost
 • spolehivost
 • odhodlání
 • příjemné vystupování
 • dobré komunikační schopnosti
 • zájem o finance
 • podnikatelský duch
 • SŠ vzdělání zakončené maturitou
 • řidičské oprávnění skupiny B

Kancelář M-PALÁC Brno

Kontaktní formulář

 • Accepted file types: doc, docx, pdf.
  podporované formáty souborů: doc, docx, pdf maximální velikost souboru: 5MB
  Udělujete tímto souhlas společnosti snadné finance s.r.o., se sídlem Lešná 184, 756 41 Lešná IČ: 05180074, aby mě kontaktovala za účelem marketingové komunikace.
  Udělujete tímto souhlas společnosti snadné finance s.r.o., se sídlem Lešná 184, 756 41 Lešná IČ: 05180074, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 66522, aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (zákon o ochraně osobních údajů) zpracovávala zadané osobní údaje. (kompletní znění udíleného souhlasu)