Finanční poradce

Finanční poradce hledá různá řešení pro různé potřeby svých klientů. Zároveň musí být schopen navržená řešení vysvětlit a znát jejich souvislost s plněním potřeb svých klientů. K tomu Fincentrum poskytuje širokou škálu podpůrných prostředků.

Silná centrála a skvělé podmínky

 • Kariéra

  Finanční poradci postupují podle předem stanoveného kariérního řádu na vyšší pozice v závislosti na výkonech. O kariérním postupu rozhoduje pouze výkon, není třeba jmenování nadřízeným nebo centrálou.

 • Analytické a právní oddělení

  Díky analytickému a právnímu oddělení společnosti Fincentrum a. s. zabezpečuje, že bude vždy skvěle a s předstihem připraven(a) na regulace a legislativní změny. Hlavní analytik Josef Raidl a ředitel právního a copliance oddělení JUDr. Vladek Krámek vám poskytnou klid na práci.

 • Žádný stornofond

  V případě, že poradce poskytuje klientům kvalitní služby, nezadržujeme žádnou část provizí ve formě stornofondu.

 • Příspěvek na značení kanceláří

  Centrála společnosti Fincentrum se v rámci klientské podpory 100% podílí na úhradě vnějšího značení a reklamním brandingu kanceláří našich poradců.

 • provize za doporučení

  Při doporučení nebo předání nového poradce mimo vlastní strukturu získává stávající poradce pravidelnou měsíční provizi za doporučení.

 • Pořádání uznávaných akcí

  Fincentrum, patří mezi poradenskou špičku. Jsme pořadatelem soutěží jako Banka roku nebo Investice roku. Každý rok máte možnost být součástí setkání investičních, úvěrových či pojišťovacích specialistů. Každý rok Fincentrum pořádá Výročí kongres, kde můžete být opět účastníkem.

 • Zaměstnanecké benefity

  Fincentrum se pyšní vlastní zaměstnaneckou divizí, což znamená, že dokážeme i velkým firmám nabídnout finanční poradenství formou firemních benefitů a vše za podpory specialisty na firemní benefity Jiřího Slámy.

 • Speciální podnikatelské oddělení

  Máte ve svém okolí podnikatele, chcete se zaměřit na podnikatele? Dostanete plnou podporu podnikatelského oddělení. Dokážeme zajistit každému podnikateli kvalitní finanční servis jak z pohledu zajištění, úvěrů či investic. Na nic nejsme sami.

 • Speciální kluby poradců

  Fincentrum dbá na další rozvoj svých klíčových poradců. Proto na centrále společnosti a zemském ředitelství vytvořili pro tyto poradce dva kluby – Fincentrum Platinum a Klub elitních poradců. Z členství v klubech je podmíněno určitým výkonem plynou z něj nadstandardní výhody vůči konkurenci a jiným poradcům.

 • Nadstandardní provizní ohodnocení

  Fincentrum v roce 2017 plošně navýšilo provizní ohodnocení za produkci. Díky tomu si poradci společnosti Fincentrum dokáži vydělat více peněz, než poradci z konkurenčních společností.

Komplexní finanční poradenství

Vybraní partneři společnosti Fincentrum a.s.

Skvělý systém práce a výhod pro podnikání

Fincentrum má jako jedna z mála poradenských společností ucelený centrální systém vzdělávání, který zajišťuje profesionální tým zkušených lektorů. Všichni spolupracovníci se tak mohou spolehnout na jednotný a vysoce kvalitní obsah kurzů.
Ve velké míře je kladen důraz na praktické ukázky, návody a tréninky s přímým zapojením všech účastníků. Nedílnou součástí celého vzdělávacího procesu je také intenzivní využívání mnoha praktických zkušeností našich nejlepších poradců a manažerů. Všechny vzdělávací kurzy Fincentra jsou vedeny lektory, kteří za sebou mají mnohaletou praxi v oboru a úspěšných projektech.

vzdělávání Fincentrum

Propracovaný kariérní plán

karierni-mapa

Spolupráce s vlastní realitní kanceláří

6. největší RK v Česku
spolupráce s finančními poradci
logo fincentrum reality

Zakládám si na kvalitě mých služeb

Precizní znalosti, kamarádský a empatický přístup bývalého vrcholového sportovce, zvyklého na to, že vše je třeba plánovat a že nic není zadarmo, to je to co zdobí pana Němce. Spolupracuji s ním zatím jen krátce, ale je mi jasné, že tohle byla dobrá volba. Můžu se na něj kdykoliv obrátit, je vždy ochoten pomoct a poradit. V dnešní turbulentní době, kdy se na nás valí informace ze všech stran jsem rád, že mi někdo ve světě financí a pojištění dokáže pomoci, aniž bych měl sebemenší pocit, že primárním zájmem je jeho vlastní prospěch. Jen tak dál.

MUDr. Aleš Sobek, Ph.D.lékař, Olomouc

Petr Němec je nejen ve svém věku vynikající finanční specialista ale také ÚŽASNÝ ČLOVĚK který nehledí na to kolik vydělá na provizích ale jak tomu danému člověku pomoci a jak vyhovět všem lidem z řešení finančních otázek ale i osobních záležitostech. Mě osobně tento skvělý člověk pomáhá stále z finanční gramotností. Stále spolu probíráme otázky těch nejlepších investic a jak nejlépe své peníze zhodnotit. Tento člověk dokáže i z malých a z drobných věcí udělat po čase věci gigantických rozměrů. Pokud mohu opravdu doporučit a vy sami chcete zúročit své peníze a mít i třeba velmi slušný pasivní příjem kontaktujte toho mladého a velmi úspěšného muže co má před sebou velmi skvělou budoucnost a kariéru. Děkuji ti Petře že jsem měl tu čest tě poznat a že s tebou mohu spolupracovat. Děkuji ti. Richard

Richard JurečkaOlomouc

Způsob, jakým ke svým klientům přistupuje je vynikající. Vše dokáže vysvětlit, se vším poradí. Pro něj jsou jeho klienti na 1. místě. Je vidět, že svojí práci má opravdu rád a rozumí jí. Kvůli pár schůzkám jel přes celou republiku, jen aby jsme se sešli osobně, což mne překvapilo nejvíce. Na jeho vystupování je vidět, že je nejen skvělý poradce, ale hlavně dobrý člověk.

Jakub ČervinkaOlomouc
Petr Němec

Peníze jsou prostředkem svobody a svoboda je nám hodně blízká, většina klientů touží po bohatství i svobodě, od toho zde jsme my. Pomůžeme s růstem bohatství i s finanční svobodou. V tomto případě platí pravidlo, když bohatnou naší klienti bohatneme i my.

podpis-nemec

Petr Němec
manažer

Základní předpoklady úspěchu

 • trestní bezúhonnost
 • spolehivost
 • odhodlání
 • příjemné vystupování
 • dobré komunikační schopnosti
 • zájem o finance
 • podnikatelský duch
 • SŠ vzdělání zakončené maturitou

Kancelář Jungmannova 153/12, Olomouc

Kontaktní formulář

 • Accepted file types: doc, docx, pdf.
  podporované formáty souborů: doc, docx, pdf maximální velikost souboru: 5MB
  Udělujete tímto souhlas společnosti snadné finance s.r.o., se sídlem Lešná 184, 756 41 Lešná IČ: 05180074, aby mě kontaktovala za účelem marketingové komunikace.
  Udělujete tímto souhlas společnosti snadné finance s.r.o., se sídlem Lešná 184, 756 41 Lešná IČ: 05180074, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 66522, aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (zákon o ochraně osobních údajů) zpracovávala zadané osobní údaje. (kompletní znění udíleného souhlasu)

Vyzvedněte si dárek v podobě EBOOKU ZDARMA!