Nezávislý finanční poradce

Finanční poradce hledá nejlepší možné řešení různých potřeb svých klientů a neustále pracuje na zvyšování jejich finanční gramotnosti. Zároveň musí být schopen navržená řešení vysvětlit a znát jejich souvislost s plněním potřeb svých klientů. K tomu Fincentrum poskytuje širokou škálu podpůrných prostředků.

Praxe v oboru financí je výhodou, nikoliv však podmínkou.

Skvělý systém práce a výhod pro podnikání

Fincentrum má jako jedna z mála poradenských společností ucelený centrální systém vzdělávání, který zajišťuje profesionální tým zkušených lektorů. Všichni spolupracovníci se tak mohou spolehnout na jednotný a vysoce kvalitní obsah kurzů.
Ve velké míře je kladen důraz na praktické ukázky, návody a tréninky s přímým zapojením všech účastníků. Nedílnou součástí celého vzdělávacího procesu je také intenzivní využívání mnoha praktických zkušeností našich nejlepších poradců a manažerů. Všechny vzdělávací kurzy Fincentra jsou vedeny lektory, kteří za sebou mají mnohaletou praxi v oboru a úspěšných projektech.

vzdělávání Fincentrum

Skvělé podmínky a silná společnost

 • Kariéra

  Finanční poradci postupují podle předem stanoveného kariérního řádu na vyšší pozice v závislosti na výkonech. O kariérním postupu rozhoduje pouze výkon, není třeba jmenování nadřízeným nebo centrálou.

 • Analytické a právní oddělení

  Díky analytickému a právnímu oddělení společnosti Fincentrum a. s. zabezpečuje, že bude vždy skvěle a s předstihem připraven(a) na regulace a legislativní změny. Hlavní analytik Josef Raidl a ředitel právního a copliance oddělení JUDr. Vladek Krámek vám poskytnou klid na práci.

 • Žádný stornofond

  V případě, že poradce poskytuje klientům kvalitní služby, nezadržujeme žádnou část provizí ve formě stornofondu.

 • Příspěvek na značení kanceláří

  Centrála společnosti Fincentrum se v rámci klientské podpory 100% podílí na úhradě vnějšího značení a reklamním brandingu kanceláří našich poradců.

 • provize za doporučení

  Při doporučení nebo předání nového poradce mimo vlastní strukturu získává stávající poradce pravidelnou měsíční provizi za doporučení.

 • Pořádání uznávaných akcí

  Fincentrum, patří mezi poradenskou špičku. Jsme pořadatelem soutěží jako Banka roku nebo Investice roku. Každý rok máte možnost být součástí setkání investičních, úvěrových či pojišťovacích specialistů. Každý rok Fincentrum pořádá Výročí kongres, kde můžete být opět účastníkem.

 • Zaměstnanecké benefity

  Fincentrum se pyšní vlastní zaměstnaneckou divizí, což znamená, že dokážeme i velkým firmám nabídnout finanční poradenství formou firemních benefitů a vše za podpory specialisty na firemní benefity Jiřího Slámy.

 • Speciální podnikatelské oddělení

  Máte ve svém okolí podnikatele, chcete se zaměřit na podnikatele? Dostanete plnou podporu podnikatelského oddělení. Dokážeme zajistit každému podnikateli kvalitní finanční servis jak z pohledu zajištění, úvěrů či investic. Na nic nejsme sami.

 • Speciální kluby poradců

  Fincentrum dbá na další rozvoj svých klíčových poradců. Proto na centrále společnosti a zemském ředitelství vytvořili pro tyto poradce dva kluby – Fincentrum Platinum a Klub elitních poradců. Z členství v klubech je podmíněno určitým výkonem plynou z něj nadstandardní výhody vůči konkurenci a jiným poradcům.

 • Nadstandardní provizní ohodnocení

  Fincentrum v roce 2017 plošně navýšilo provizní ohodnocení za produkci. Díky tomu si poradci společnosti Fincentrum dokáži vydělat více peněz, než poradci z konkurenčních společností.

Komplexní finanční poradenství

Vybraní partneři společnosti Fincentrum a.s.

Propracovaný kariérní plán

karierni-mapa

Spolupráce s vlastní realitní kanceláří

6. největší RK v Česku
spolupráce s finančními poradci
logo fincentrum reality

Zakládáme si na kvalitě našich služeb

Než jsem dostal referenci na Toma, myslel jsem si, že se svými penězi nakládám docela zodpovědně, ale zjistil jsem, že třeba dívat se dál, než jenom k další výplatě. Tady Tom vám pomůže a vysvětlí, jak svoje tvrdě vydřené peníze začít hodnotit adekvátně k vašim potřebám, stejně jako pomohl mi, abychom neměli obavy až přijde otázka kde vzít peníze na nové auto, nebo hypotéku. Pomůže vám nakopnout investice, aby vaše peníze jenom neležely ladem a jako třešničku na dortu, se může podívat na vaše ostatní závazky a poradit co by šlo jinak a lépe.

Tomáš B.Vítkov

Příjemné vystupování, profesionální přístup, ochota odpovědět na všechny otázky a vysvětlit vše potřebné. Jde vidět, že je pro Josefa Škodu ml. práce i koníček a opravdu mu záleží na lidech. Je to člověk na svém místě. Pomůže se i laikovi zorientovat ve světě složitých financí. Vřele doporučuji.

Romana V.Valašské Meziříčí

Radovan Gajdos has been Looking after my insurance requirements for two years now and nothing is too much trouble for him . He explains everything in detail and has is always helpful and friendly. A real bonus for me is that he does all this useing my native language, English. I would not hesitate to recomend him to anybody who needs fast efficient financial services.

David E.Ostrava

Rozhodla jsem se, že začnu konečně správně zacházet s penězi a díky Petru Němcovi cítím že jsem na správné cestě. Rychlost, srozumitelnost a hlavně upřímnost! Už se nebojím investovat. Takže moc doporučuji, jsem spokojena. Děkuji

Noemi B. P.Olomouc

Zážitky, které Vám nikdo nevzeme

Motivační soutěže centrály Fincentrum a.s. o zážitkové pobyty po celém světě.

Věra Dědková

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Mauris elementum mauris vitae tortor. Nulla accumsan, elit sit amet varius semper, nulla mauris mollis quam, tempor suscipit diam nulla vel leo. Integer pellentesque quam vel velit. Aliquam ornare wisi eu metus. 

Základní předpoklady úspěchu

 • trestní bezúhonnost
 • spolehivost
 • odhodlání
 • příjemné vystupování
 • dobré komunikační schopnosti
 • zájem o finance
 • podnikatelský duch
 • SŠ vzdělání zakončené maturitou
 • řidičské oprávnění skupiny B

Kancelář Smetanova 892

Kontaktní formulář

 • Accepted file types: doc, docx, pdf.
  podporované formáty souborů: doc, docx, pdf maximální velikost souboru: 5MB
  Udělujete tímto souhlas společnosti snadné finance s.r.o., se sídlem Lešná 184, 756 41 Lešná IČ: 05180074, aby mě kontaktovala za účelem marketingové komunikace.
  Udělujete tímto souhlas společnosti snadné finance s.r.o., se sídlem Lešná 184, 756 41 Lešná IČ: 05180074, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 66522, aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (zákon o ochraně osobních údajů) zpracovávala zadané osobní údaje. (kompletní znění udíleného souhlasu)

Vyzvedněte si dárek v podobě EBOOKU ZDARMA!