Homestaging

Perfektní příprava nemovitosti na prodej je základ úspěchu. Když si kupující nemovitost zamiluje, máme vyhráno.

Odhad tržní ceny

Správné nastavení ceny je pro prodej nemovitosti naprosto klíčové. Proto vám poskytnu ZDARMA konzultaci.

Právní servis

Kvalitní právní servis a bezpečná úschova peněz jsou hlavní předpoklady pro hladký prodej.

Financování

Financování koupě zajistí náš profesionální finanční poradce. Rychleji a levněji, než kdyby si ji řešil sám v bance.

Něco o mně

Mým cílem je být profesionál, a to takový, který umí pomoci jak při prodeji tak i s koupí nemovitosti. Na prvním místě je vždy spokojenost klienta. Provedu Vás rychle a kvalitně celým obchodem. Na kvalitě předaných informací si opravdu zakládám, jsou pro klienta to nejcennější.

Pomohu Vám splnit sny o bydlení a to i díky týmu nezávislých finančních poradců ze společnosti Broker Trust, se kterými spolupracuji a díky kterým jsem schopna zajistit kompletní servis pro každého z Vás.

Hana Dvořáková

Reference klientů

Dobrý den, paní Dvořákova chtěli bychom Vám poděkovat za celou naší rodinu za zprostředkování prodeje chaty, za Vaši velikou ochotu a vstřícný přistup ať už jsme Vám volali či psali kdykoliv. Vážíme si toho co jste pro nás udělala. Služby paní Dvořákové můžeme jen doporučit je to profesionál ve svém oboru. Děkujeme Vám a přejeme mnoho spokojených klientů jako jsme my.

Chtěla bych poděkovat makléřce paní Haně Dvořákové za profesionální přístup k prodeji bytu, ochotu a vstřícnost a zařízení všech náležitostí spojené s prodejem. Služby paní Dvořákové mohu všem jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně úspěchů.

Dobrý den paní Dvořáková,

chtěla bych Vám poděkovat za obětavý a profesionální přístup během celého prodeje mého bytu.
Byla jsem mile překvapena, že jste dokázala prodat můj byt během 3 prohlídek a ve velmi krátkém časovém úseku. Váš krásný lidský a přesto profesionální přístup udělal z prohlídky a následně koupě velmi pozitivní zážitek.
Je vidět, že svou práci berete zodpovědně, navíc máte příjemné a vstřícné vystupování.
Dále oceňuji Vaši flexibilitu, se kterou jste byla ochotna realizovat schůzky. Vždy jsem byla řádně a s předstihem informována.
Velmi ráda Vás budu dalším prodávajícím doporučovat.
Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám hodně dalších spokojených klientů.

Dobrý den, děkujeme moc, všechno je v naprostém pořádku :-) Jste moc šikovná, člověk na svém místě, prostě profík :-) Takhle si to představují, že to má vypadat :-)

Dobrý den,

rádi bychom ocenili přístup paní Hany Dvořákové při zprostředkování koupě nemovitosti. Byli jsme velmi spokojeni s jejím přístupem a rychlém vyřízení všech náležitostí.

Protože jsme měli v minulosti dost špatné zkušenosti s jinou realitní kanceláří, velmi nás potěšilo její vstřícné jednání.

Díky moc, s pozdravem

Vážím si každé zpětné vazby

Jen díky Vašim názorům se můžu dále zlepšovat.

Aktuální zakázky makléře

Prodej rodinného domu, Podkopná Lhota

Tento dům v Podkopné Lhotě je tou pravou volbou. Dům je cihlový, dvoupatrový, samostatně stojící na pěkném místě obce. Celková výměra pozemku, který je celý oplocený je 687 m2, z toho zastavěná plocha 129 m2. V 1. nadzemním podlaží je velká vstupní chodba, samostatný pokoj, obývací prostor, prádelna, technická místnost, kotelna a vstup na zahradu. Ve 2. nadzemním podlaží se nachází kuchyň se spižírnou, jídelna, prostorná ložnice a obývací pokoj.

prodej rodinného domu Podkopná Lhota

Prodej stavebního pozemku, Hranice

Toužíte si postavit vlastní rodinný dům a hledáte vhodný stavební pozemek v těsné blízkosti města s výbornou dopravní dostupností? Máme pro Vás ke koupi stavební parcelu o celkové výměře 2447 m2. Pozemek je mírně svažitý a dle územního plánu s možností výstavby rodinného domu.

prodej stavebního pozemku pod hůrkou hranice

Prodej rodinného domu, Oplocany

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům s velkou, rovinatou zahradou v řadové zástavbě v obci Oplocany. Celková plocha pozemku činí 1788 m2. Na dům navazuje hospodářská budova. Příjezd na pozemek je možný i zadní bránou. Dům je dispozičně řešen jako 3+1 a je určen k celkové rekonstrukci. Pozemek je celý oplocený. Na pozemku vlastní studna s užitkovou vodou. Půda přes celou plochu domu.

prodej rodinného domu Oplocany

Prodej bytu 3+1 63 m², Hranice

Máme pro Vás ke koupi byt 3+1 o velikosti 63 m2, který se nachází v 6. nadzemním podlaží panelového domu na okraji města. Dům je po revitalizaci, s výtahem. Byt je v osobním vlastnictví, má plastová okna, zasklenou lodžii, ostatní je v původním, udržovaném stavu. Máte tedy možnost zrealizovat rekonstrukci dle svých představ.

Prodej bytu 3+1 61 m², Hranice

Hledáte ke koupi byt, který má výhled do zeleně a je nedaleko centra města? Byt, který je v původním, čistém a velmi udržovaném stavu a Vy si můžete provést rekonstrukci dle Vašich představ?

Máme pro Vás byt o dispozici 3+1, který se nachází v 1. nadzemním podlaží panelového domu. Vlastnictví je družstevní, anuita zcela splacena, možnost převodu do osobního vlastnictví. Celková plocha bytu je 61 m².

Prodej bytu 3+1 Hranice, Jasenická ulice