Homestaging

Perfektní příprava nemovitosti na prodej je základ úspěchu. Když si kupující nemovitost zamiluje, máme vyhráno.

Odhad tržní ceny

Správné nastavení ceny je pro prodej nemovitosti naprosto klíčové. Proto vám poskytnu ZDARMA konzultaci.

Právní servis

Kvalitní právní servis a bezpečná úschova peněz jsou hlavní předpoklady pro hladký prodej.

Financování

Financování koupě zajistí náš profesionální finanční poradce. Rychleji a levněji, než kdyby si ji řešil sám v bance.

Něco o mně

Mým cílem je být profesionál, a to takový, který umí pomoci jak při prodeji tak i s koupí nemovitosti. Na prvním místě je vždy spokojenost klienta. Provedu Vás rychle a kvalitně celým obchodem. Na kvalitě předaných informací si opravdu zakládám, jsou pro klienta to nejcennější.

Pomohu Vám splnit sny o bydlení a to i díky týmu nezávislých finančních poradců ze společnosti Broker Trust, se kterými spolupracuji a díky kterým jsem schopna zajistit kompletní servis pro každého z Vás.

Hana Dvořáková

Reference klientů

Chtěly bychom zcela upřímně poděkovat paní makléřce Haně Dvořákové a finanční poradkyni Miroslavě Suché, za profesionální realitní a finanční služby, při zprostředkování koupě domu. Byly jsme spokojené s veškerým servisem. Do budoucna jim přejeme hodně štěstí a mnoho spokojených klientů.
Ještě jednou vřelé díky. H&H Mikovy

Dobrý den paní Dvořákova,
chtěli bychom Vám poděkovat za zprostředkování prodeje rodinného domu, za Váš velmi profesionální přístup, vstřícnost a ochotu. Vážíme si toho co jste pro nás udělala. Služby paní Dvořákové mohu všem vřele doporučit
Děkujeme Vám a přejeme mnoho spokojených klientů.

Dobrý den, paní Dvořákova chtěli bychom Vám poděkovat za celou naší rodinu za zprostředkování prodeje chaty, za Vaši velikou ochotu a vstřícný přistup ať už jsme Vám volali či psali kdykoliv. Vážíme si toho co jste pro nás udělala. Služby paní Dvořákové můžeme jen doporučit je to profesionál ve svém oboru. Děkujeme Vám a přejeme mnoho spokojených klientů jako jsme my.

Chtěla bych poděkovat makléřce paní Haně Dvořákové za profesionální přístup k prodeji bytu, ochotu a vstřícnost a zařízení všech náležitostí spojené s prodejem. Služby paní Dvořákové mohu všem jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně úspěchů.

Dobrý den paní Dvořáková,

chtěla bych Vám poděkovat za obětavý a profesionální přístup během celého prodeje mého bytu.
Byla jsem mile překvapena, že jste dokázala prodat můj byt během 3 prohlídek a ve velmi krátkém časovém úseku. Váš krásný lidský a přesto profesionální přístup udělal z prohlídky a následně koupě velmi pozitivní zážitek.
Je vidět, že svou práci berete zodpovědně, navíc máte příjemné a vstřícné vystupování.
Dále oceňuji Vaši flexibilitu, se kterou jste byla ochotna realizovat schůzky. Vždy jsem byla řádně a s předstihem informována.
Velmi ráda Vás budu dalším prodávajícím doporučovat.
Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám hodně dalších spokojených klientů.

Dobrý den, děkujeme moc, všechno je v naprostém pořádku :-) Jste moc šikovná, člověk na svém místě, prostě profík :-) Takhle si to představují, že to má vypadat :-)

Dobrý den,

rádi bychom ocenili přístup paní Hany Dvořákové při zprostředkování koupě nemovitosti. Byli jsme velmi spokojeni s jejím přístupem a rychlém vyřízení všech náležitostí.

Protože jsme měli v minulosti dost špatné zkušenosti s jinou realitní kanceláří, velmi nás potěšilo její vstřícné jednání.

Díky moc, s pozdravem

Vážím si každé zpětné vazby

Jen díky Vašim názorům se můžu dále zlepšovat.

Aktuální zakázky makléře

Prodej bytu 2+1 52 m² Vsetínská, Valašské Meziříčí

Hledáte pěkné bydlení v blízkosti centra města? Máme pro vás ke koupi byt o dispozici 2+1, který se nachází 1. nadzemním podlaží, v panelovém domě s výtahem. Tento byt prošel kompletní, velmi zdařilou rekonstrukcí, je v osobním vlastnictví.

Plastová okna, nové žaluzie, nová elektrika v celém bytě, kuchyňská linka na míru vč. spotřebičů. Celková plocha bytu je 52 m2, příslušenství sklep.

Prodej bytu po rekonstrukci Valašské Meziříčí

Prodej rodinného domu 126 m², – Hodslavice

Hledáte bydlení ve svém domě? V domě, který se nachází na klidné, neprůjezdné ulici, kde si budete užívat klid při posezení na zahradě? Dům s garáží a pěknou, rovinatou zahradou? Máme pro Vás ke koupi jednopatrový rodinný dům o dispozici 4+1 s velkou garáží v obci Hodslavice. Dům je cihlový, samostatně stojící na pěkném místě obce. Celková výměra pozemku, který je celý oplocený je 1047 m2, z toho zastavěná plocha 126 m2.

Prodej rodinného domu Hodslavice

Prodej bytu 3+1 73 m², Nový Jičín

Hledáte prostorný byt, v žádané lokalitě města Nový Jičín? Máme pro Vás ke koupi byt v osobním vlastnictví, který se nachází v cihlovém domě obklopený zelení, s výbornou dopravní dostupností, nedaleko dětského centra, škola 5 min., MHD, dětské hřiště vedle domu. A co navíc? Tento byt má velký bonus, a tím je vlastní garáž ihned u domu, která Vám zajistí 100% parkování kdykoliv se vrátíte domů. Byt je slunný, o dispozici 3+1, s velkým balkónem.

Prodej bytu 3+1 Nový Jičín

Prodej stavebního pozemku, Hranice

Toužíte si postavit vlastní rodinný dům a hledáte vhodný stavební pozemek v těsné blízkosti města s výbornou dopravní dostupností? Máme pro Vás ke koupi stavební parcelu o celkové výměře 2447 m2. Pozemek je mírně svažitý a dle územního plánu s možností výstavby rodinného domu.

prodej stavebního pozemku pod hůrkou hranice

Prodej bytu 3+1 63 m², Hranice

Máme pro Vás ke koupi byt 3+1 o velikosti 63 m2, který se nachází v 6. nadzemním podlaží panelového domu na okraji města. Dům je po revitalizaci, s výtahem. Byt je v osobním vlastnictví, má plastová okna, zasklenou lodžii, ostatní je v původním, udržovaném stavu. Máte tedy možnost zrealizovat rekonstrukci dle svých představ.

Prodej bytu 2+1 60 m², Valašské Meziříčí

Hledáte klidné bydlení s dostatkem zeleně a přitom v bezprostřední blízkosti centra města? V místě, kde máte 5 minut chůze do centra města, kde je mateřská školka i základní škola a navíc zde není problém s parkováním? Máme pro vás ke koupi byt o dispozici 2+1 v cihlovém domě, ve zvýšeném 1. nadzemním podlaží.

Prodej bytu 2+1 Valašské Meziříčí

Prodej bytu 2+1 52 m² Hranice

Hledáte příjemné bydlení? Máme pro Vás ke koupi byt 2+1, který se nachází v lokalitě plné zeleně, nedaleko centra města. Byt je v panelovém domě, ve 3. nadzemním podlaží a je po rekonstrukci. Budoucí majitel jistě ocení samostatné WC, koupelnu s vanou obývací pokoj s balkónem.

Prodej bytu 2+1 52 m² Hranice