Homestaging

Perfektní příprava nemovitosti na prodej je základ úspěchu. Když si kupující nemovitost zamiluje, máme vyhráno.

Odhad tržní ceny

Správné nastavení ceny je pro prodej nemovitosti naprosto klíčové. Proto vám poskytnu ZDARMA konzultaci.

Právní servis

Kvalitní právní servis a bezpečná úschova peněz jsou hlavní předpoklady pro hladký prodej.

Financování

Financování koupě zajistí náš profesionální finanční poradce. Rychleji a levněji, než kdyby si ji řešil sám v bance.

Něco o mně

Mým cílem je být profesionál, a to takový, který umí pomoci jak při prodeji tak i s koupí nemovitosti. Na prvním místě je vždy spokojenost klienta. Provedu Vás rychle a kvalitně celým obchodem. Na kvalitě předaných informací si opravdu zakládám, jsou pro klienta to nejcennější.

Pomohu Vám splnit sny o bydlení a to i díky týmu nezávislých finančních poradců ze společnosti Broker Trust, se kterými spolupracuji a díky kterým jsem schopna zajistit kompletní servis pro každého z Vás.

Hana Dvořáková

Reference klientů

Dobrý den, paní Dvořáková,
chtěla jsem Vám touto cestou moc poděkovat za profesionální práci, kterou jste pro mě udělala, za Váš přístup a neuvěřitelnou ochotu a vstřícnost.

Ocitla jsem se v těžké životní situaci a opravdu jste mi moc pomohla. Byla jsem mile překvapena, když jsme se poprvé setkaly:-). Jste moc milá i jako člověk a oceňuji, že jsem se na Vás mohla kdykoliv s čímkoliv, co souviselo s prodejem bytu, obrátit.

Jsem  moc ráda, že jsem Vás potkala :-).

Ještě jednou moc děkuji a přeji ať se Vám daří v práci i v osobním životě.

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat paní Dvořákové za veškeré služby s koupí bytu a následně s prodejem dalšího bytu. Nutno říct že skoro rok v kuse jsme byli neustále v kontaktu a obě záležitosti co se týče bytu vyšly skvěle. I přes to že první zájemci smlouvu o koupi bytu podepsali a následně si koupi rozmysleli, paní Dvořáková dokázala vše vyřešit a ještě k tomu nám získala malý peněžní bonus za špatně unáhlenou koupi zájemců. Velké díky za její lidský a přátelský přístup!! Nejvíce nás zaujala férovost paní Dvořákové kdy jsme byli 1. zájemci na prohlídce bytu a paní Dvořáková se nenechalauplatit“ od dalších zájemců a férově jako 1. zájemci jsme byt získali. Ještě jednu velké díky a kdykoli bude potřeba budeme doporučovat!

Chtěly bychom zcela upřímně poděkovat paní makléřce Haně Dvořákové a finanční poradkyni Miroslavě Suché, za profesionální realitní a finanční služby, při zprostředkování koupě domu. Byly jsme spokojené s veškerým servisem. Do budoucna jim přejeme hodně štěstí a mnoho spokojených klientů.
Ještě jednou vřelé díky. H&H Mikovy

Dobrý den paní Dvořákova,
chtěli bychom Vám poděkovat za zprostředkování prodeje rodinného domu, za Váš velmi profesionální přístup, vstřícnost a ochotu. Vážíme si toho co jste pro nás udělala. Služby paní Dvořákové mohu všem vřele doporučit
Děkujeme Vám a přejeme mnoho spokojených klientů.

Dobrý den, paní Dvořákova chtěli bychom Vám poděkovat za celou naší rodinu za zprostředkování prodeje chaty, za Vaši velikou ochotu a vstřícný přistup ať už jsme Vám volali či psali kdykoliv. Vážíme si toho co jste pro nás udělala. Služby paní Dvořákové můžeme jen doporučit je to profesionál ve svém oboru. Děkujeme Vám a přejeme mnoho spokojených klientů jako jsme my.

Chtěla bych poděkovat makléřce paní Haně Dvořákové za profesionální přístup k prodeji bytu, ochotu a vstřícnost a zařízení všech náležitostí spojené s prodejem. Služby paní Dvořákové mohu všem jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně úspěchů.

Dobrý den paní Dvořáková,

chtěla bych Vám poděkovat za obětavý a profesionální přístup během celého prodeje mého bytu.
Byla jsem mile překvapena, že jste dokázala prodat můj byt během 3 prohlídek a ve velmi krátkém časovém úseku. Váš krásný lidský a přesto profesionální přístup udělal z prohlídky a následně koupě velmi pozitivní zážitek.
Je vidět, že svou práci berete zodpovědně, navíc máte příjemné a vstřícné vystupování.
Dále oceňuji Vaši flexibilitu, se kterou jste byla ochotna realizovat schůzky. Vždy jsem byla řádně a s předstihem informována.
Velmi ráda Vás budu dalším prodávajícím doporučovat.
Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám hodně dalších spokojených klientů.

Dobrý den, děkujeme moc, všechno je v naprostém pořádku :-) Jste moc šikovná, člověk na svém místě, prostě profík :-) Takhle si to představují, že to má vypadat :-)

Dobrý den,

rádi bychom ocenili přístup paní Hany Dvořákové při zprostředkování koupě nemovitosti. Byli jsme velmi spokojeni s jejím přístupem a rychlém vyřízení všech náležitostí.

Protože jsme měli v minulosti dost špatné zkušenosti s jinou realitní kanceláří, velmi nás potěšilo její vstřícné jednání.

Díky moc, s pozdravem

Díky paní Dvořákové našla naše rodina, pozemek svých snů. Nebylo jednoduché vše dořešit, jak už to někdy bývá, ale o to více si Vážíme přátelského přístupu a času, který nám po celou dobu věnovala.

Dobrý den, chtěl bych touto cestou ocenit práci paní Dvořákové za služby spojené s prodejem pozemku. Byl jsem hodně spokojen s přístupem a rychlostí vyřízení potřebných náležitostí. Mohu všem doporučit.
Děkuji Vám a přeji hodně pracovních úspěchů.

S paní Dvořákovou jsem byla nad míru spokojená. Jednání a komunikace byla vždy příjemná. Snažila se vždy vyjít vstříc naším požadavkům. Byla velice milá a měla krásné a profesionální vystupování. Co se týká smluv, placení daní, atd. vše bylo v maximální rychlosti vyřízené a my jsme byli naprosto bez starostí. Byly jsme o všem ihned informováni. Je vidět, že paní práce baví, protože do toho dává všechnu píli, radost a nadšení. Při druhé koupi nebo prodeje nemovitosti bych, určitě volila znovu paní Dvořákovou. Její práci nejde ocenit ani 100 body i to je málo.

Dobrý den, paní Dvořáková,

chtěl bych Vám poděkovat za profesionální přístup a služby spojené s prodejem bytu. Oceňuji Vaši profesionalitu a Vaše služby mohu jen doporučit.

Dobrý den paní Dvořáková, chtěli bychom Vám mockrát poděkovat za Vaše úsilí ohledně vyřizování koupě bytu, i když jsme nebyli přímo Vašimi klienty. O to více si Vaší pomoci vážíme. Manželé Porubovi.

Vážím si každé zpětné vazby

Jen díky Vašim názorům se můžu dále zlepšovat.

Zakázky makléře

Prodej rodinného domu 213 m², pozemek 721 m², Olomouc

Už Vás nebaví bydlení v panelákovém bytě? Hledáte dům se zahradou, kde si můžete pro práci v klidu zrelaxovat a dát si kávičku na vlastní zahradě? Dům, ve kterém bude mít prostor celá rodina? Se zahradou, kde se vejde bazén i trampolína pro děti? Mám pro Vás ke koupi řadový, rodinný dům v Olomouci, Holicích. Tato lokalita je ve vynikající dopravní dostupnosti jak do centra města, tak k dopravnímu uzlu s napojením na dálnici. Zastávka MHD se nachází několik minut chůze. V blízkém okolí je kompletní občanská vybavenost městské části Holice s množstvím služeb a obchodním centrem Olympia.

Prodej chalupy 427 m², pozemek 1 256 m², Odry

Hledáte místo pro rekreaci a odpočinek, únik od městského ruchu? Místo, kde můžete pobývat celoročně? Mám pro Vás ke koupi chalupu ve velmi klidném prostředí, v obci Loučky, tato malebná obec je místní částí města Odry. Zde také naleznete veškerou občanskou vybavenost. Vzdálenost do Oder je 3,7 km a do Vítkova 14,5 km. Nedaleko je Heipark Tošovice, Veselská rozhledna, Vodní mlýn Wesselsky apod. Chalupa je o dispozici 3+1. Celková plocha pozemku je 1683 m2.

Prodej chalupy v Odrách

Prodej rodinného domu 173 m², pozemek 3 018 m², Hranice

Hledáte bydlení snů, bydlení v naprostém soukromí? Ve vlastním domě, s terasou a rozlehlou, vzrostlou zahradou? Dům ve vyhledávané, klidné lokalitě a přitom nedaleko centra? Mám pro Vás ke koupi úžasný rodinný dům, který se nachází na pozemku o celkové výměře 3018 m2, z toho je zastavěno 173 m2. Dům se nachází uprostřed pozemku se vzrostlou zelení a nabízí velmi příjemné bydlení a zároveň skvělý relax. Pokoje jsou prostorné a slunné. Máte zde pocit maximálního soukromí. A hned u hlavního vchodu do domu Vás čeká oáza zeleně s jezírkem.

Prodej rodinného domu Hranice

Prodej rodinného domu 182 m², Horečky, Frenštát pod Radhoštěm

Hledáte své vysněné bydlení v rodinném domě? V domě, který se nachází v přírodě a zároveň ve městě, na konci ulice, která je neprůjezdná? Odpověděli jste si Ano? Máme tady pro Vás ve výhradním zastoupení majitele úžasný dům se zahradou nacházející se uprostřed Beskyd, ve městě, které je střediskem horské turistiky a zimních sportů i díky nedalekým Pustevnám. Je zde veškerá občanská vybavenost a velké sportovní i kulturní vyžití. Dům se nachází na pozemku o celkové ploše 1320 m2, který je celý oplocený. Jedná se o dvoupatrový, s možností dvougeneračního bydlení.

Prodej rodinného domu 182 m², Frenštát pod Radhoštěm

Prodej stavebního pozemku 2 528 m², Jablůnka, okres Vsetín

Hledáte pozemek pro své vysněné bydlení v rodinném domě? Toužíte po bydlení v přírodě v energeticky velmi úsporném domě? Pojďte se seznámit s nemovitostí v obci Jablůnka s lesem za domem a úžasným výhledem. Výstavbou tohoto pasívního domu získáte ideální bydlení pro svou rodinu v obci, která má výbornou dopravní dostupnost do Valašského Meziříčí i do Vsetína. Dům o velikosti 5+1 se zastavěnou plochou 188 m2 vyroste na pozemku o celkové výměře 2528 m2.

Prodej stavebního pozemku Jablunka, Valašské Meziříčí, Vsetín

Prodej bytu 3+1 65 m² Luh, Vsetín

Hledáte ke koupi byt, který má výhled do zeleně, je na klidné ulici a nedaleko centra města? Máme pro Vás ke koupi velmi pěkný, slunečný, byt o dispozici 3+1 o celkové ploše 65 m2, který je ve 3. nadzemním podlaží kompletně revitalizovaného panelového domu s výtahem. V bytě je zděná koupelna s umyvadlem a rohovou vanou, WC je samostatné. Ve vstupní chodbě je velký prostor na vestavěné skříně. Kuchyňská linka je vč. spotřebičů. Samozřejmostí jsou plastová okna vč. nových žaluzií. Všechny podlahy jsou nově vylité a je na nich vinyl a keramická dlažba. V celém bytě nové dveře.

Prodej bytu 2+1 52 m² Vsetínská, Valašské Meziříčí

Hledáte pěkné bydlení v blízkosti centra města? Máme pro vás ke koupi byt o dispozici 2+1, který se nachází 1. nadzemním podlaží, v panelovém domě s výtahem. Tento byt prošel kompletní, velmi zdařilou rekonstrukcí, je v osobním vlastnictví.

Plastová okna, nové žaluzie, nová elektrika v celém bytě, kuchyňská linka na míru vč. spotřebičů. Celková plocha bytu je 52 m2, příslušenství sklep.

Prodej bytu po rekonstrukci Valašské Meziříčí

Prodej rodinného domu 126 m², – Hodslavice

Hledáte bydlení ve svém domě? V domě, který se nachází na klidné, neprůjezdné ulici, kde si budete užívat klid při posezení na zahradě? Dům s garáží a pěknou, rovinatou zahradou? Máme pro Vás ke koupi jednopatrový rodinný dům o dispozici 4+1 s velkou garáží v obci Hodslavice. Dům je cihlový, samostatně stojící na pěkném místě obce. Celková výměra pozemku, který je celý oplocený je 1047 m2, z toho zastavěná plocha 126 m2.

Prodej rodinného domu Hodslavice

Prodej bytu 3+1 73 m², Nový Jičín

Hledáte prostorný byt, v žádané lokalitě města Nový Jičín? Máme pro Vás ke koupi byt v osobním vlastnictví, který se nachází v cihlovém domě obklopený zelení, s výbornou dopravní dostupností, nedaleko dětského centra, škola 5 min., MHD, dětské hřiště vedle domu. A co navíc? Tento byt má velký bonus, a tím je vlastní garáž ihned u domu, která Vám zajistí 100% parkování kdykoliv se vrátíte domů. Byt je slunný, o dispozici 3+1, s velkým balkónem.

Prodej bytu 3+1 Nový Jičín

Prodej stavebního pozemku, Hranice

Toužíte si postavit vlastní rodinný dům a hledáte vhodný stavební pozemek v těsné blízkosti města s výbornou dopravní dostupností? Máme pro Vás ke koupi stavební parcelu o celkové výměře 2447 m2. Pozemek je mírně svažitý a dle územního plánu s možností výstavby rodinného domu.

prodej stavebního pozemku pod hůrkou hranice

Prodej bytu 3+1 63 m², Hranice

Máme pro Vás ke koupi byt 3+1 o velikosti 63 m2, který se nachází v 6. nadzemním podlaží panelového domu na okraji města. Dům je po revitalizaci, s výtahem. Byt je v osobním vlastnictví, má plastová okna, zasklenou lodžii, ostatní je v původním, udržovaném stavu. Máte tedy možnost zrealizovat rekonstrukci dle svých představ.

Prodej bytu 2+1 60 m², Valašské Meziříčí

Hledáte klidné bydlení s dostatkem zeleně a přitom v bezprostřední blízkosti centra města? V místě, kde máte 5 minut chůze do centra města, kde je mateřská školka i základní škola a navíc zde není problém s parkováním? Máme pro vás ke koupi byt o dispozici 2+1 v cihlovém domě, ve zvýšeném 1. nadzemním podlaží.

Prodej bytu 2+1 Valašské Meziříčí

Prodej bytu 2+1 52 m² Hranice

Hledáte příjemné bydlení? Máme pro Vás ke koupi byt 2+1, který se nachází v lokalitě plné zeleně, nedaleko centra města. Byt je v panelovém domě, ve 3. nadzemním podlaží a je po rekonstrukci. Budoucí majitel jistě ocení samostatné WC, koupelnu s vanou obývací pokoj s balkónem.

Prodej bytu 2+1 52 m² Hranice