Homestaging

Perfektní příprava nemovitosti na prodej je základ úspěchu. Když si kupující nemovitost zamiluje, máme vyhráno.

Odhad tržní ceny

Správné nastavení ceny je pro prodej nemovitosti naprosto klíčové. Proto vám poskytnu ZDARMA konzultaci.

Právní servis

Kvalitní právní servis a bezpečná úschova peněz jsou hlavní předpoklady pro hladký prodej.

Financování

Financování koupě zajistí náš profesionální finanční poradce. Rychleji a levněji, než kdyby si ji řešil sám v bance.

Něco o mně

Během let strávených v realitní sféře, jsem si uvědomil, jak důležitá je pro mne a mou práci KVALITA, a také v jak širokém i odlišném pojetí může být tento pojem vnímám.

S postupem času a přibývajícími zkušenostmi jsem průběžně poznával kolegy, kteří, stejně jako já, vnímají profesi realitního makléře jako poslání a přistupují k ní zodpovědně a na úrovni. S těmito kolegy je tato profese nesmírně zábavná a naplňující, a tak jsme se rychle rozrostli napříč Moravou pod hlavičkou společnosti 4fin.

Do svého týmu postupně začleňujeme nové kolegy plné chuti a odhodlání podílet se na přeměně a zkvalitnění realitního trhu. Našim společným cílem je vždy spokojený klient a profesionálně odvedená práce.

Nesnažíme se držet krok s dobou, ale být minimálně o jeden krok napřed, a tak se celý můj tým neustále vzdělává a zlepšuje tak, aby byl na samém konci naší práce jednoznačný výsledek. Co nejlépe odprezentovaná a prodaná nemovitost, k ní patřičný prodejní servis a její nový spokojený majitel. Ve většině případů naše práce ale tímto zdaleka nekončí. Po zkušenosti klientů naopak právě znovu začíná prodejem jejich další nemovitosti, a to je pro nás ta nejlepší zpětná vazba i odměna.

Všichni do jednoho si tak zakládáme a ctíme hodnoty jako PARTNERSTVÍ, KVALITA a PROFESIONALITA, a to vždy za použití těch nejmodernějších technologií, dlouholetých zkušeností i znalostí trhu.

Jsme rádi za každého nového majitele, který by se rád o našich kvalitách přesvědčil, a také za nové kolegy, kteří se s námi chtějí podílet na kvalitní práci a zajišťovat tak klientům klidné bydlení, tedy plnit jejich sny.

Jakub Franz - oblastní ředitel

Vážím si každé zpětné vazby

Jen díky Vašim názorům se můžu dále zlepšovat.

Aktuální zakázky makléře

Prodej rodinného domu 172 m²,Velká Polom

S potěšením Vám představuji exkluzivní nabídku prodeje dvoupodlažního rodinného domu s podlahovou plochou 172 m2 s nadstandardní garáží, rozsáhlým sklepem a nádhernou zahradou o výměře 685 m2. Dům je v původním, velice zachovalém a zcela čistém stavu určen k nastěhování či realizaci rekonstrukčních úprav dle vlastních představ. Nabízí navíc širokou škálu dispozičního řešení, přestaveb nebo rozdělení na samostatné bytové jednotky.

Pronájem bytu 2+1 50 m², Ostrava – Pustkovec

Připravili jsme pro Vás exkluzivní nabídku pronájmu samostatné bytové jednotky 2+1 s výměrou 50 m2 v rodinném domě na ulici Ve Dvoře, v krásně zeleném prostředí místní části Pustkovec. Bytová jednotka s vlastním vstupem prošla náročnou rekonstrukcí a nabídne Vám tak opravdové pohodlí nad rámec možností. Je navíc z velké části zařízena, a tak si nemusíte lámat hlavu ani s náročným stěhováním.

pronájem bytu Ostrava Pustkovec

Prodej bytu 2+1 55 m², Ostrava – Zábřeh

Dovolte mi představit Vám tuto krásnou a nadčasově zrekonstruovanou bytovou jednotku o dispozici 2+1 (55 m2) v osobním vlastnictví, situovanou do 2.NP čtyřpodlažního cihlového domu po částečné revitalizaci. Jak sami vidíte, byt disponuje moderní a prostornou koupelnou, spojenou s toaletou. V celém bytě byly vyměněny také podlahy za plovoucí potažmo dlažbu v koupelně, v rámci rekonstrukce byla za měděnou nahrazena původní elektřina. Kromě nových omítek byla do nezvykle prostorného kuchyňského prostoru namontována novější kuchyňská linka. Byt byl v tomto stavu pár let obýván, ale je stále ve vynikající kondici.

Prodej bytu 2+1 59 m², Ostrava – Hrabůvka

S radostí Vám představuji exkluzivní byt o dispozici 2+1 s velkým kuchyňským prostorem a technickou místností po kompletní přestavbě s novými měděnými rozvody elektřiny, po úpravě podlah, s novými omítkami, koupelnou a kuchyňskou linkou na míru. Byt o výměře 59 m2 je situován do 2.NP cihlového třípodlažního rohového domu, díky čemuž je tato atypická dispozice skvěle do posledního centimetru využita. Dům je bez výtahu, disponuje prostornou chodbou, velkým sklepem a možností využití přilehlého parčíku/dvorku v prostorách domu.

Prodej bytu 2+1 Ostrava Hrabůvka

Prodej obchodního prostoru 139 m², Bohumín

Dovolím si Vám k prodeji nabídnout komerční stavbu stojící na vlastním pozemku o celkové výměře 139 m2, která je vybudována na skvělém, hojně frekventovaném a viditelném místě u cesty poblíž Lidlu v sadech Petra Bezruče na ul. Šunychelská v Bohumíně. Zděný objekt byl v tomto stavu kouladouván v roce 1992, stojí na pevných základech a je vzhledem ke svému stávajícímu účelu (kadeřnictví) dosti členitý, avšak jeho vnitřní dispozice je díky budovaným příčkám poměrně snadno měnitelná. Na první pohled je zřejmé, že si budova žádá “nový kabát”, jehož design již čeká na nového majitele. Technický stav je však výborný a odpovídá stáří.

Prodej komerčních prostor Bohumín

Napsali jsme o realitách

Nelehké rozhodování v nelehké době

V posledních pár týdnech mi volá spousta klientů, známých…
20.4.2020/by Eva Chomaničová

7 nejdůležitějších rad při koupi či prodeji nemovitosti

Když něčemu nerozumíte, zeptejte se! Důležité je, ptát…
16.1.2020/by Eva Chomaničová

Co získáte při prodeji nemovitosti s realitní kanceláří?

Každá „realitka“ vám samozřejmě řekne, že s nimi ušetříte…
31.10.2019/by Eva Chomaničová

Vila Bartovice – prodej vysoce nadstandardního rodinného domu Ostrava

Přemýšlíte rádi a poměrně často o svém vysněném bydlení? Vidíte v představách, jak Vaše ratolesti pobíhají po zahradě, dovádějí na houpačce, nebo si v létě užívají ochlazení v bazénu? A co Vy, umíte si představit tu ranní pohodovou snídani a vůni čerstvě namleté kávy při pohledu do nádherně všemi barvami rozkvetlé zahrady?
17.6.2019/by Miroslav Šustal

NÁVOD: Jak bezpečně investovat do nemovitostí [2. díl] – Výběr správného nájemníka

O výběru správné nemovitosti jsem psala v minulém článku.…
28.1.2019/by Eva Chomaničová

NÁVOD: Jak bezpečně investovat do nemovitostí [1. díl] – Výběr investiční nemovitosti

Pokud se vám zdá, že to není nic pro vás, protože si…
6.8.2018/by Eva Chomaničová

Víte, jak si vybrat správného realitního makléře a ušetřit tak svůj čas i peníze?

Důležitým kritériem pro výběr makléře či jakéhokoli…
18.6.2018/by Eva Chomaničová

Umíme developerské projekty: Zahrady Novosadská Olomouc

Pro developery zajišťujeme komplexní realitní služby od…
7.6.2018/by Petra Cavallaro

POZOR: Právní vady nemovitosti

V tomto článku se dozvíte něco o tom, na co si dát pozor…
22.3.2018/by Eva Chomaničová

Jaká je tržní hodnota mé nemovitosti?

Víte, proč vaše nemovitost může mít v jednom období několik…
7.3.2018/by Eva Chomaničová

Na co si dát pozor při výběru stavebního pozemku?

Vlastnictví, přístupová cesta, věcná břemena – právní…
13.2.2018/by Petra Cavallaro

Daně po prodeji či koupi nemovitosti přehledně

V tomto článku najdete odpovědi na nejčastější otázky…
8.1.2018/by Eva Chomaničová