Jiřina Lasáková

exkluzivní poradce pro Brno a okolí.

poradci - jirina-lasakova.jpg

Zkušenosti

V oblasti financí se pohybuji od ledna roku 2000. S mými klienty pracuji dlouhodobě při řešení financování bydlení , zajištění příjmů, majetku a investic.  Nezávislé, srozumitelné finanční poradenství a nejlepší řešení požadavků klienta je pro mě prioritou.

Reference klientů

Potřeboval jsme poradit s hypotékou v naší složité životní situaci. Nikdo z oslovených poradců nám neuměl poradit a pomoci. Paní Lasáková nám našla řešení a vše i vyřídila. Byla vstřícná, neuvěřitelně kvalifikovaná a schopná. Má rozsáhlé znalosti ve svém oboru, jsme opravdu šťastní, že někdo takový funguje. Doporučujeme všem, hlavně těm, kteří mají pocit, že je jejich situace s úvěrem nebo s nemovitostí složitá nebo neřešitelná. Hana Blažková s rodinou

Hana Blažkováučitelka, Brno
Paní Lasáková nás zastupuje v oblasti hypotečních úvěrů a refinancování hypotéky už pěknou řádku let. Konkrétně téměř dvě desetiletí. Pokud by někdo – kdokoli – v současné době přišel s tím, že má pro nás lepší nabídku, neměnili bychom, a to ani kdyby se podmínky zdály sebelepší. Nevyměníme důvěru a ani to, že paní Lasáková pro nás vždy udělala maximum. A to jak z hlediska vyjednávání podmínek, tak i tím, že nám s mnohými doklady a dokumenty (žijeme v zahraničí a nemáme tak snadný a flexibilní přístup k vyřizování potřebných dokumentů) pomáhá nadstandardní péčí.
manželé PálkoviBrno