Jiřina Lasáková

exkluzivní poradce pro Brno a okolí.

poradci - jirina-lasakova.jpg

Zkušenosti

V oblasti financí se pohybuji od ledna roku 2000. S mými klienty pracuji dlouhodobě při řešení financování bydlení , zajištění příjmů, majetku a investic.  Nezávislé, srozumitelné finanční poradenství a nejlepší řešení požadavků klienta je pro mě prioritou.

Reference klientů

Paní Lasáková mi velmi pomohla s výberom najvhodnejšej hypotéky a sprostredkovala hypotéku. Celý proces bol vďaka paní Lasákovej rýchly a bezproblémový. S Celým procesom ma oboznámila a vybavila mi výhodnejšie podmienky v banke. Určite paní Lasákovú doporučím aj mojim známym.

Slavomíra BartovičováBrno

S paní Lasákovou se známe 6 let. Vždycky mi dokázala dobře poradit a vyřešit situace, které se zdály být neřešitelné. Konkrétně např. získání hypotéky.

Vlastimil Stupkaveterinární lékař - Brno

Paní Lasáková je velmi spolehlivý a příjemný poradce. Zná celou naši rodinu již 8 let a za tu dobu se stala součástí našeho života. Kdykoliv potřebuji poradit, nebo něco, i drobného, upravit ve smlouvách, je ihned k dispozici a okamžitě je orientovaná , má velmi ochotný přístup. A my i rodina moc děkujeme.

Pavla KloparováBrno

Poradenské služby paní Lasákové využíváme s manželkou cca 15 let a zatím jsme byli vždy spokojeni. Osobní přístup a vhodně zvolené finanční produkty.
Paní Jiřinu Lasákovou můžeme vřele doporučit.

Oldřich Kounovskýzdravotní záchranář, Kuřim

Potřeboval jsme poradit s hypotékou v naší složité životní situaci. Nikdo z oslovených poradců nám neuměl poradit a pomoci. Paní Lasáková nám našla řešení a vše i vyřídila. Byla vstřícná, neuvěřitelně kvalifikovaná a schopná. Má rozsáhlé znalosti ve svém oboru, jsme opravdu šťastní, že někdo takový funguje. Doporučujeme všem, hlavně těm, kteří mají pocit, že je jejich situace s úvěrem nebo s nemovitostí složitá nebo neřešitelná. Hana Blažková s rodinou

Hana Blažkováučitelka, Brno
Paní Lasáková nás zastupuje v oblasti hypotečních úvěrů a refinancování hypotéky už pěknou řádku let. Konkrétně téměř dvě desetiletí. Pokud by někdo – kdokoli – v současné době přišel s tím, že má pro nás lepší nabídku, neměnili bychom, a to ani kdyby se podmínky zdály sebelepší. Nevyměníme důvěru a ani to, že paní Lasáková pro nás vždy udělala maximum. A to jak z hlediska vyjednávání podmínek, tak i tím, že nám s mnohými doklady a dokumenty (žijeme v zahraničí a nemáme tak snadný a flexibilní přístup k vyřizování potřebných dokumentů) pomáhá nadstandardní péčí.
manželé PálkoviBrno