Jiřina Lasáková

exkluzivní poradce pro Brno a okolí.

poradci - jirina-lasakova.jpg

V oblasti financí se pohybuji od ledna roku 2000. S mými klienty pracuji dlouhodobě při řešení financování bydlení , zajištění příjmů, majetku a investic.  Nezávislé, srozumitelné finanční poradenství a nejlepší řešení požadavků klienta je pro mě prioritou.

Reference klientů

S prací paní Jiřiny Lasákové jsme byli nadmíru spokojeni. Pracovala rychle, dobře nás informovala a takřka nás při každém kroku „držela za ruku.” S úvěrem jsme spokojeni.

Jiří a Katarýna JelínkoviBrno

V době, kdy byla naše finanční situace na samém dně a všechny vydělané peníze šly na splátky a úroky se objevil anděl z nebe.
Paní Lasáková nám pomohla se dostat na hladinu a v klidu dýchat. V době kdy se všechny finanční instituce otáčely zády, byť jsme měli dostatečné příjmy, ale bohužel záznam v registru (nic vážného jako exekuce apod., pouze opožděné splátky) paní Lasáková pomohla. Je to skvělý člověk s lidským přístupem a velký profesionál v oboru.

Tomáš a MilenaBrno

Paní Lasákovou můžeme vřele doporučit. Jakožto poradce je v tomto oboru absolutní profesionál, kterého jsme hledali. Metodicky nás vedla, byla vždy k dispozici, když jsme potřebovali něco vědět či zařídit. V přístupu ke klientům má velmi otevřený a férový postoj, kdy nám předložila ve všech záležitostech několik možností, dle svých zkušeností přidala svůj názor, nicméně volbu řešení a služeb nechala zcela na našem rozhodnutí, které plně respektovala. Po předchozí zkušenosti, kdy nás poradce směřoval pouze k jednomu řešení, tak přístup paní Lasákové naplnil naše očekávání. Proces zřízení hypotéky, pojištění a dalších navazujících úkonů byl pod vedením paní Lasákové bezproblémový a vše proběhlo přesně podle plánu. Za její podporu a starost jí plně děkujeme. Zároveň zdravíme z nového bydlení.

Ing. Martin KaštánekBrno

Paní Lasáková mi velmi pomohla s výberom najvhodnejšej hypotéky a sprostredkovala hypotéku. Celý proces bol vďaka paní Lasákovej rýchly a bezproblémový. S Celým procesom ma oboznámila a vybavila mi výhodnejšie podmienky v banke. Určite paní Lasákovú doporučím aj mojim známym.

Slavomíra BartovičováBrno

S paní Lasákovou se známe 6 let. Vždycky mi dokázala dobře poradit a vyřešit situace, které se zdály být neřešitelné. Konkrétně např. získání hypotéky.

Vlastimil Stupkaveterinární lékař - Brno

Paní Lasáková je velmi spolehlivý a příjemný poradce. Zná celou naši rodinu již 8 let a za tu dobu se stala součástí našeho života. Kdykoliv potřebuji poradit, nebo něco, i drobného, upravit ve smlouvách, je ihned k dispozici a okamžitě je orientovaná , má velmi ochotný přístup. A my i rodina moc děkujeme.

Pavla KloparováBrno

Poradenské služby paní Lasákové využíváme s manželkou cca 15 let a zatím jsme byli vždy spokojeni. Osobní přístup a vhodně zvolené finanční produkty.
Paní Jiřinu Lasákovou můžeme vřele doporučit.

Oldřich Kounovskýzdravotní záchranář, Kuřim

Potřeboval jsme poradit s hypotékou v naší složité životní situaci. Nikdo z oslovených poradců nám neuměl poradit a pomoci. Paní Lasáková nám našla řešení a vše i vyřídila. Byla vstřícná, neuvěřitelně kvalifikovaná a schopná. Má rozsáhlé znalosti ve svém oboru, jsme opravdu šťastní, že někdo takový funguje. Doporučujeme všem, hlavně těm, kteří mají pocit, že je jejich situace s úvěrem nebo s nemovitostí složitá nebo neřešitelná. Hana Blažková s rodinou

Hana Blažkováučitelka, Brno
Paní Lasáková nás zastupuje v oblasti hypotečních úvěrů a refinancování hypotéky už pěknou řádku let. Konkrétně téměř dvě desetiletí. Pokud by někdo – kdokoli – v současné době přišel s tím, že má pro nás lepší nabídku, neměnili bychom, a to ani kdyby se podmínky zdály sebelepší. Nevyměníme důvěru a ani to, že paní Lasáková pro nás vždy udělala maximum. A to jak z hlediska vyjednávání podmínek, tak i tím, že nám s mnohými doklady a dokumenty (žijeme v zahraničí a nemáme tak snadný a flexibilní přístup k vyřizování potřebných dokumentů) pomáhá nadstandardní péčí.
manželé PálkoviBrno