Hypoteční úvěry

Nová hypotéka s nejnižším úrokem na trhu. Vypracuji Vám nezávaznou poptávku přesně míru podle Vašich možností a potřeb.

Pojištění

Pomůžu Vám s výběrem pojištění majetku a života. Vše Vám nastavím přímo na míru a přesně podle Vašich potřeb.

Investice

Pomůžu Vám připravit investiční portfolio, které bude korespondovat s Vašimi cíli a potřebami. A to tak, aby daná investice odpovídala Vašemu investičnímu profilu.

Refinancování

Využijte nízkých úrokových sazeb a snižte si splátku Vašeho úvěrů, nebo dobu splácení.

Něco o mně

Od roku 1995 jsem se začal věnovat finančnímu poradenství a to nejdříve ve stavební spořitelně ČMSS. Bavilo mě pomáhat lidem tvořit si vlastní rezervy a nebo třeba zajišťovat finance na vlastní bydlení. Zároveň mi bylo jasné, že sám dokážu obsloužit jen malé množství klientů. Proto jsem hned od začátku své dráhy budoval síť spolupracovníků, kteří dokážou pomáhat lidem dosáhnout finanční nezávislosti.
V roce 2010 jsem nastoupil i s týmem éru nezávislého poradenství kde můžu vypracovávat řešení pro klienty vypracované každému přesně na míru. To je to co nás baví a v čem jsme opravdu dobří. Vytváříme klientům finanční plán přesně na míru a tím zvyšujeme hodnotu majetku každého našeho klienta.
  • 1995

    Obchodní ředitel ČMSS

  • 2010

    Regionální ředitel Fincentrum a.s.

  • 2019

    Regionální ředitel 4fin.cz

Vážím si každé zpětné vazby

Jen díky Vašim názorům se můžu dále zlepšovat.

Novinky ze světa financí

Vázaný zástupce (IČO: 62039873) jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719. Zprostředkovává tedy pojištění, doplňkové penzijní pojištění, úvěry a investice. Bližší informace získáte na https://www.brokertrust.cz/pro-klienty.