Investice

Pomůžu Vám připravit investiční portfolio, které bude korespondovat s Vašimi cíli a potřebami. A to tak, aby daná investice odpovídala Vašemu investičnímu profilu.

Pojištění

Pomůžu Vám s výběrem pojištění majetku a života. Vše Vám nastavím přímo na míru a přesně podle Vašich potřeb.

Podnikatelské úvěry

Zajistím finance na rozvoj Vašeho podnikání, investice, případně provozní financování

Zaměstnanecké benefity

Jste zaměstnanec a potřebujete na smlouvu přidat příspěvek zaměstnavatele? Případně jste zaměstnavatel a rádi by jste ve firmě nabídli svým zaměstnancům benefit ve formě příspěvku na penzijní připojištění, doplňkové penzijní spoření nebo životní pojištění? Kontaktujte mně.

Něco o mně

Ve světě financí se pohybuji od roku 2010, kdy jsem se rozhodl vstoupit do interní sítě AXA. Za několik let působení na finančním trhu jsem si prošel pozicemi od finančního poradce přes manažera obchodní sítě až po poradce pro firemní obchod. Právě díky jednání se zaměstnavateli jsem od roku 2017 začal působit jako nezávislý poradce ve společnosti Fincentrum. Specializuji se zejména na investice, životní a úrazové pojištění, pojištění majetku a financování podnikatelů. V neposlední řadě jednám se zástupci společností o příspěvcích pro jejich zaměstnance.

Za dobu, kterou se věnuji financím, mám již stovky spokojených klientů, kladných referencí a nespočet vyřešených obchodních případů. Prioritou je vždy efektivní úspora na finančních produktech, daňová optimalizace a zhodnocení majetku klienta.

Certifikáty a ocenění

Vážím si každé zpětné vazby

Jen díky Vašim názorům se můžu dále zlepšovat.