Ing. Marián Kolařík

Manažer a finanční poradce pro Hranice a okolí.

marián kolařík

Zkušenosti

Od úspěšného ukončení studií na Ekonomické fakultě se celý profesní život pohybuji ve světě financí. Mám zkušenosti s prací analytika v bance i ekonoma v soukromé sféře. Ideální možnost uplatnění mých  znalostí a zkušeností jsem našel ve společnosti Fincentrum, kde pracuji jako nezávislý poradce. Mým klientům přináším dokonalý přehled o finančních produktech na trhu, díky němuž umím nastavit optimální strukturu rodinných financí tak, aby odpovídala životní situaci mých klientů. Nejste spokojeni se stavem rodinných financí? Nebojte se to změnit k lepšímu a kontaktujte mne, jsem Váš člověk a společně se nám to podaří.

Reference klientů

Díky za skvělé finanční poradenství panu Kolaříkovi, maximální spokojenost.

Lada ČagánkováZlín

Chtěli bychom s manželem velmi poděkovat Mariánu Kolaříkovi za jeho svědomitou, pečlivou a profesionální práci při refinancování hypotéky a úvěrů. Práci dotáhl bez průtahů a pečlivě až do posledních detailů. Co jsme nejvíce ocenili po předchozích špatných zkušenostech s jinými finančními poradci – neslibuje hned, že všechno půjde a zařídí lépe. Nejprve zjistí možnosti jaké jsou reálné a potom se snaží najít nejlepší cestu. Ještě jednou díky, Šafaříkovi.

Petra Šafaříková Hranice

výborný finanční poradce, pomohl nám s úpravou pojištění i spoření, vše skvěle vysvětlil a do ničeho nás netlačil. Za čas budeme řešit refinancování hypotéky, určitě se opět obrátíme na něj.

Hana ProklováHranice

Děkuji za vyřízení úvěru, milý přístup a bezproblémovou komunikaci. Příjemné vystupování a maximální spoleh.

Jana SoukupováHranice

Velmi děkujeme p. Kolaříkovi za veškerý servis ….od přefinancování hypotéky po úpravu veškerých pojistek + zajištění budoucnosti! Úžasná spolupráce, diskrétnost, flexibilita a stoprocentní spolehlivost.

Gabriela TauvinklováHranice

Pana Kolaříka opravdu doporučuji, profesionální přístup, přehled a ochota jsou samozřejmostí, je to člověk na svém místě.

Petra KubjátováHranice

Pan Kolařík je člověk na správném místě, vždy ochoten s čímkoliv a kdykoliv poradit či pomoci.
Děkujeme za zřízení hypotéky, dle našich požadavků a také za úpravu pojistek, čímž ušetříme několik stovek korun měsíčně a můžeme je investovat do jiných, Vámi doporučených produktů.
Tohoto finančního poradce vřele doporučuji.

Jana Nováková SohlichováHranice

Děkuji za vyřízení úvěru, milý přístup a bezproblémovou komunikaci. Příjemné vystupování a maximální spoleh.

Jana SoukupováHranice

Pana Kolaříka můžu jen doporučit. Skvěle mi poradil a v mnohém ulehčil finanční situaci.

Blanka BátrlováHranice

Moc děkuji za přefinancování hypotéky a úpravu pojistek. Ušetřila jsem díky tomu několik tisíc korun měsíčně. Jsem moc spokojená a tohoto finančního poradce můžu určitě doporučit.

Lenka KarasováHranice