Ing. Marián Kolařík

Manažer a finanční poradce pro Hranice a okolí.

marián kolařík

Zkušenosti

Od úspěšného ukončení studií na Ekonomické fakultě se celý profesní život pohybuji ve světě financí. Mám zkušenosti s prací analytika v bance i ekonoma v soukromé sféře. Ideální možnost uplatnění mých  znalostí a zkušeností jsem našel ve společnosti Fincentrum, kde pracuji jako nezávislý poradce. Mým klientům přináším dokonalý přehled o finančních produktech na trhu, díky němuž umím nastavit optimální strukturu rodinných financí tak, aby odpovídala životní situaci mých klientů. Nejste spokojeni se stavem rodinných financí? Nebojte se to změnit k lepšímu a kontaktujte mne, jsem Váš člověk a společně se nám to podaří.

Reference klientů

S přístupem i radami pana Kolaříka jsem na 100% spokojená, doporučuji spolupracovat s tímto finančním poradcem a nechat si od něj poradit.

Doporučuji Mariána Kolaříka za skvělý a profesionální přístup. Vše mi podrobně vysvětlil a pomohl vždy, když bylo potřeba. Jsem velice ráda, že jsem našla finančního poradce, který se nestará jen o svou kapsu. Děkuji za neuvěřitelně lidský přístup a pomoc.

Začínal jsem v nové práci a potřeboval jsem pomoct uzavřít pojistku. Pan Kolařík se mnou probral veškeré záležitosti a vše podrobně vysvětlil. Poté, co jsme vše sepsali mi za pár dní donesl ukázat různé návrhy pojistek a ještě znovu dovysvětloval. Poté, co jsme sestavili pojistku, mi ještě pomohl se spořením a to jak s dlouhodobým, tak krátkodobým. Opět vše vysvětlil a donesl na ukázku různé grafy. Byl velmi příjemný a dalo se sním na všem domluvit. Za mě doporučuji všem, kteří potřebují s něčím podobným pomoct.

Blíží se konec roku a musím konstatovat, že v oblasti financí v naší domácnosti nezůstal kámen na kameni. Po několika schůzkách s panem Ing. Mariánem Kolaříkem jsme postupně, tak jak končily různé smlouvy, přehodnocovali veškeré pojistky a spoření, které jsme měli. Pan Kolařík vždy přišel s několika návrhy, které připravil na základě předchozí konzultace, vysvětlil v čem je která smlouva lepší a konečné rozhodnutí nechal na nás. Následně připravil všechnu dokumentaci a na nás už jenom zbylo vše překontrolovat a podepsat. Jako bonus jsme dostali “kouzelný šanon“, ve kterém máme všechny smlouvy přehledně seřazeny. Naše spolupráce do budoucna určitě nekončí a na dotaz, jestli bychom pana Ing. Mariána Kolaříka doporučili ostatním, je odpovědí jednoznačné ANO.

….děkujeme panu Kolaříkovi za precizní práci, kterou u nás odvedl, detailně vypracoval několik variant na naše finance a zajištění, které nám stejně detailně a hlavně srozumitelně vysvětlil, do ničeho nás nenutil, vše nechal na našem uvážení, naopak, když jsme potřebovali, rád poradil….
Jedním slovem “DOPORUČUJEME

Díky za skvělé finanční poradenství panu Kolaříkovi, maximální spokojenost.

Chtěli bychom s manželem velmi poděkovat Mariánu Kolaříkovi za jeho svědomitou, pečlivou a profesionální práci při refinancování hypotéky a úvěrů. Práci dotáhl bez průtahů a pečlivě až do posledních detailů. Co jsme nejvíce ocenili po předchozích špatných zkušenostech s jinými finančními poradci – neslibuje hned, že všechno půjde a zařídí lépe. Nejprve zjistí možnosti jaké jsou reálné a potom se snaží najít nejlepší cestu. Ještě jednou díky, Šafaříkovi.

výborný finanční poradce, pomohl nám s úpravou pojištění i spoření, vše skvěle vysvětlil a do ničeho nás netlačil. Za čas budeme řešit refinancování hypotéky, určitě se opět obrátíme na něj.

Děkuji za vyřízení úvěru, milý přístup a bezproblémovou komunikaci. Příjemné vystupování a maximální spoleh.

Velmi děkujeme p. Kolaříkovi za veškerý servis ….od přefinancování hypotéky po úpravu veškerých pojistek + zajištění budoucnosti! Úžasná spolupráce, diskrétnost, flexibilita a stoprocentní spolehlivost.

Pana Kolaříka opravdu doporučuji, profesionální přístup, přehled a ochota jsou samozřejmostí, je to člověk na svém místě.

Pan Kolařík je člověk na správném místě, vždy ochoten s čímkoliv a kdykoliv poradit či pomoci.
Děkujeme za zřízení hypotéky, dle našich požadavků a také za úpravu pojistek, čímž ušetříme několik stovek korun měsíčně a můžeme je investovat do jiných, Vámi doporučených produktů.
Tohoto finančního poradce vřele doporučuji.

Děkuji za vyřízení úvěru, milý přístup a bezproblémovou komunikaci. Příjemné vystupování a maximální spoleh.

Pana Kolaříka můžu jen doporučit. Skvěle mi poradil a v mnohém ulehčil finanční situaci.

Moc děkuji za přefinancování hypotéky a úpravu pojistek. Ušetřila jsem díky tomu několik tisíc korun měsíčně. Jsem moc spokojená a tohoto finančního poradce můžu určitě doporučit.