Od roku 1995 pracuji ve finančním poradenství. Nejprve jako poradce ve stavebním spoření a od roku 2000 jako obchodní ředitel. Abych mohl dále co nejlépe a hlavně nezávisle klientům pomáhat, přešel jsem do společnosti Fincentrum a.s. , kde zastávám pozici regionálního ředitele.

V rámci svého působení v oblasti nezávislého finančního poradenství jsem se rozhodl vytvořit vlastní tým finančních poradců, se kterými jsem začal poskytovat finanční poradenství dle nových požadavků klienta.

Klient pro nás byl vždy na prvním místě, právě proto jsme se rozhodli mu být co nejvíce na blízku. V současné době proto disponujeme 10 klientskými centry s danou otevírací dobou a odbornou asistentkou.

Stále více Čechů dává přednost elektronické komunikaci před osobním setkáním. Právě pro tyto klienty jsme zřídili náš portál www.snadne-finance.cz.

Na tomto portále chceme v první řade umožnit klientům rychle, pohodlně a srozumitelně získat cenné informace a tipy ze světa financí. Pravidelně vydáváme odborné články, pomocí chatovacího okénka radíme návštěvníkům a nabízíme on-line srovnání nabídek pro úvěry, pojištění či investice.

Josef Škoda, jednatel

Obchodní firma:snadné finance s.r.o.
Sídlo: Lešná 184, PSČ 756 41
IČO: 05180074
Právní forma:Společnost s ručením omezeným
Spisová značka:66522 C, Krajský soud v Ostravě
Předmět podnikání:– výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
– poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru
Kapitál:Základní kapitál 1 Kč
Statutární orgán:JOSEF ŠKODA – jednatel
Lešná, , PSČ 756 41
den vzniku funkce: 20. 6. 2016
Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Josef Škoda