Od roku 1995 pracuji ve finančním poradenství. Nejprve jako poradce ve stavebním spoření a od roku 2000 jako obchodní ředitel. Abych mohl dále co nejlépe a hlavně nezávisle klientům pomáhat, přešel jsem do společnosti Fincentrum a.s. , kde jsem zastával pozici regionálního ředitele.

V rámci svého působení v oblasti nezávislého finančního poradenství jsem se rozhodl vytvořit vlastní tým finančních poradců, se kterými jsem začal poskytovat finanční poradenství dle nových požadavků klienta.

Klient pro nás byl vždy na prvním místě, právě proto jsme se rozhodli mu být co nejvíce na blízku. V současné době proto disponujeme 10 klientskými centry s danou otevírací dobou a odbornou asistentkou.

Abych si mohl i nadále zachovat svou nezávislost a hodnoty, tak jsem společně s mým týmem v říjnu 2019 přešel do nové servisní společnosti 4 fin a.s.

Stále více Čechů dává přednost elektronické komunikaci před osobním setkáním. Právě pro tyto klienty jsme zřídili náš portál www.snadne-finance.cz.

Na tomto portále chceme v první řade umožnit klientům rychle, pohodlně a srozumitelně získat cenné informace a tipy ze světa financí a realit. Pravidelně vydáváme odborné články, pomocí chatovacího okénka radíme návštěvníkům a nabízíme on-line srovnání nabídek pro úvěry, pojištění či investice.

Josef Škoda, jednatel

Obchodní firma:Josef Škoda
Sídlo: Lešná 184, PSČ 756 41
IČO:64133605
Právní forma:Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku
Předmět podnikání:Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Řízení a správa finančních trhů
Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů
josef škoda