Zajištění prodeje nemovitosti

Perfektní příprava na prodej je základ úspěchu. Správné nastavení kupní ceny, profesionální prezentace nemovitosti a odborný právní servis jsou jsou základem k úspěchu.

Zajištění koupě nemovitosti

Hledáte vhodnou nemovitost ke koupi? Spolupracujeme s realitními makléři, kteří Vám pomohou s hledáním v rámci celé ČR.

Odhad tržní ceny nemovitosti

Správné nastavení ceny je pro prodej nemovitosti naprosto klíčové. Proto vám poskytneme ZDARMA konzultaci realitního makléře. Umíme i ocenění pro pozůstalostní řízení.

Právní servis

Spolupracujeme s renomovanými advokátními kancelářemi, jejichž advokáti mají vysokou odbornostlidský přístup.

Zprostředkování koupě a prodeje nemovitostí

Našim klientům se vždy staráme o majetek jako celek. K naší práci proto potřebujeme mít kolem sebe odborníky na realitní služby. Díky této úzké spolupráci získávají naši klienti opravdové komplexní majetkové poradenství.  Pokud plánujete prodej či koupi nemovitosti, můžeme Vám vřele doporučit opravdu kvalitní realitní makléře.

Spolupracujeme s těmito realitními kancelářemi

Vybraní realitní makléři

Libor Kalousek

Libor Kalousek

Zlínský kraj

V oblasti realit pracuji od roku 2005 a od roku 2009 vedu tým realitních makléřů společnosti CENTURY 21 Style Happy. Na realitách mě baví rozmanitost činností, které tento obor nabízí. Vedení pracovního týmu je pak mojí velkou motivací a zároveň závazkem, který mě motivuje k dalšímu osobnímu rozvoji a práce na sobě.

Veronika Kalousková

Veronika Kalousková

Zlínský kraj

Proč jsem si vybrala profesi realitní makléřky? Je to zajímavá práce, která mě baví a těší mě, když můžu prostřednictvím této profese pomáhat lidem plnit jejich sny o bydlení. Nemovitosti nejsou jen domy, byty a pozemky, ale jsou to hlavně lidé a jejich příběhy.

Hana Dvořáková

Hana Dvořáková

Olomoucký kraj

Mým cílem je být profesionál, a to takový, který umí pomoci jak při prodeji tak i s koupí nemovitosti. Na prvním místě je vždy spokojenost klienta. Provedu Vás rychle a kvalitně celým obchodem.

Eva Chomaničová

Eva Chomaničová

Jihomoravský kraj

Jsem připravena poskytnout vám své dlouholeté zkušenosti s prodejem nemovitostí a bezpečně vás provést celým obchodem.

Rostislav Jančár

Rostislav Jančár

Moravskoslezský kraj

Mým cílem je být profesionál, a to takový, který umí pomoci jak při prodeji tak i s koupí nemovitosti. Na prvním místě je vždy spokojenost klienta. Provedu Vás rychle a kvalitně celým obchodem.

Mgr. Libuše Drozdová

Mgr. Libuše Drozdová

Jihomoravský kraj

Pomohu Vám úspěšně a bezpečně projít celým realitním procesem. K práci přistupuji velmi zodpovědně a ve 100% jsem si jistá, že každá nemovitost si zaslouží můj čas a maximální péči. Ve 100 % se mi to už potvrdilo. Podívejte se, jak pracuji a jak se o Vás a Vaši nemovitost mohu postarat.

Ing. Jana Čechová

Ing. Jana Čechová

Jihomoravský kraj

Ukážu Vám, že práce v realitách může být slušná, poctivá a založená na důvěře.

Josef Chovanec

Josef Chovanec

Jihomoravský kraj

Naplňuje mě práce v realitách a jsem rád svědkem konstruktivních jednání a následně úspěšných obchodních dohod všech zúčastněných stran. Baví mě dělat věci se zápalem a přesně takových dojmů jsem nabyl ze spolupráce se znojemskou pobočkou realitní kanceláře Century 21 Vaše Reality.

Domy Dívčí hora – Znojmo

 • Projekt 14 rodinných domů

  O dispozici 4+kk s garáží či 2 parkovacími místy

 • Ekonomické vytápění

  Reverzibilní tepelné čerpadlo voda-vzduch, po dohodě i příprava na fotovoltaickou elektrárnu.

 • Kompletní infrastruktura

  Včetně rozvodu pro optický kabel pro rychlé připojení na internet.

 • Občanská vybavenost

  Obec Práče disponuje veškerou občanskou vybaveností jako je základní a mateřská škola, 2 prodejny potravinkulturní centrum…

 • LOKALITA

  10 minut autem do Znojma a 30 minut autem do Brna.

NABÍZÍME ODHAD TRŽNÍ NEMOVITOSTI ZDARMA

Správné nastavení ceny je pro prodej nemovitosti naprosto klíčové. Proto vám poskytneme ZDARMA konzultaci realitního makléře z vašeho okolí. Naši realitní makléři jsou profesionálové, kteří mají přehled o cenách nemovitostí v jejich regionu.

Byty Velká Bíteš

 • CELKEM 23 BYTŮ K PRODEJI

  Dispozice 1+kk až po 3+kk, vhodné pro pohodlný život i investici

 • NÍZKOENERGETICKÁ STAVBA

  Bytový dům je zařazen do nízkoenergetických domů – energetická třída B.

 • PROSTORNÉ BALKONY

  Téměř ke každému bytu náleží prostorný balkon.

 • DOSTUPNOST

  Město disponuje veškerou občanskou vybaveností s rozvinutým průmyslem, který nabízí dostatek pracovních příležitostí.

 • LOKALITA

  Přibližně 30 km od Brna, kousek od dálnice D1.

 • PODZEMNÍ GARÁŽ

  K bytům lze dokoupit podzemní garážová parkovací stání.

Právní servis

Mgr. Jana Černocká

Mgr. Jana Šurkovská – advokát

Mít realitní transakci správně ošetřenou po právní stránce je základním předpokladem pro úspěch. Nemusí to znamenat jen správně vypracované smlouvy, ale také například zjištění právních vad nemovitosti. Proto vám nabízíme služby naší advokátky, která se specializuje na nemovitostní problematiku a majetkové právo.

Profesionální prezentace

Kvalita prezentace nemovitosti zásadně ovlivňuje konečnou prodejní cenu. Proto si zakládáme na profesionální prezentaci nemovitosti a využíváme nejmodernější trendy v oblasti prezentace jako jsou: 3D prohlídky, video prohlídky, značení půdorysu, fotky z dronu, web nemovitosti, apod.

Může to být nejlepší změna kariéry ve vašem životě…

Napsali jsme o realitách

Vlastník nemovitosti versus nájemník

Realitní poradna: Vlastník nemovitosti versus nájemník

Oblast nájemních vztahů nebývá vždy jednoduchá a zejména v dnešní době, kdy zájem o nájemní bydlení opět roste, je myslím toto téma aktuální. Stále více lidí si také pořizuje tzv. investiční byty, tedy byty, které…
Příprava nemovitosti k prodeji

Realitní poradna: Jak připravit nemovitost k prodeji?

V současné době se při prezentacích realitních kanceláří setkáváme stále více s pojmem „Home Staging“ (houm stejdžing). Pojďme si trochu tento pojem, resp. službu přiblížit. Z wikipedie se dozvíme, že historicky…
Na co se (ne)zeptat na prohlídce nemovitosti?

Na co se (ne)zeptat na prohlídce nemovitosti?

Prohlídka nemovitosti je naprosto nezbytná pro vaše rozhodnutí ke koupi nemovitosti. Mezi další faktory samozřejmě patří lokalita, cena, právní a technický stav, dopravní obslužnost, občanská vybavenost atd. Ale teprve při…
nemovitosti za dob korony

Nelehké rozhodování v nelehké době

V posledních pár týdnech mi volá spousta klientů, známých i kamarádů a ptají se mně, kdy už spadne cena nemovitostí a budou konečně levnější…. Na to bohužel není jednoduchá a už vůbec ne jednoznačná odpověď.  Věci…
7 nejdůležitějších rad při prodeji

7 nejdůležitějších rad při koupi či prodeji nemovitosti

Když něčemu nerozumíte, zeptejte se! Důležité je, ptát se profesionálů – právníka, daňového poradce, na finančním úřadě, realitního makléře, finančního poradce, na stavebním úřadě atd. Dobře míněné sousedské…