Zajištění prodeje nemovitosti

Perfektní příprava na prodej je základ úspěchu. Správné nastavení kupní ceny, profesionální prezentace nemovitosti a odborný právní servis jsou jsou základem k úspěchu.

Zajištění koupě nemovitosti

Hledáte vhodnou nemovitost ke koupi? Spolupracujeme s realitními makléři, kteří Vám pomohou s hledáním v rámci celé ČR.

Odhad tržní ceny nemovitosti

Správné nastavení ceny je pro prodej nemovitosti naprosto klíčové. Proto vám poskytneme ZDARMA konzultaci realitního makléře. Umíme i ocenění pro pozůstalostní řízení.

Právní servis

Spolupracujeme s renomovanými advokátními kancelářemi, jejichž advokáti mají vysokou odbornost i lidský přístup.

Zprostředkování koupě a prodeje nemovitostí

Našim klientům se vždy staráme o majetek jako celek. K naší práci proto potřebujeme mít kolem sebe odborníky na realitní služby. Díky této úzké spolupráci získávají naši klienti opravdové komplexní majetkové poradenství.  Pokud plánujete prodej či koupi nemovitosti, můžeme Vám vřele doporučit opravdu kvalitní realitní makléře.

Spolupracujeme s těmito realitními kancelářemi

Vybraní realitní makléři

Bc. Jakub Franz

Bc. Jakub Franz

Moravskoslezský kraj

Jakožto bývalý aktivní hokejista a sportovec miluji výzvy a zdravou soutěživost. Po nuceném konci sportovní kariéry, jsem veškerou píli, ctižádost, disciplínu a fair-play přenesl do obchodu a zamiloval se do něj.

Libor Kalousek

Libor Kalousek

Zlínský kraj

V oblasti realit pracuji od roku 2005 a od roku 2009 vedu tým realitních makléřů společnosti CENTURY 21 Style Happy. Na realitách mě baví rozmanitost činností, které tento obor nabízí. Vedení pracovního týmu je pak mojí velkou motivací a zároveň závazkem, který mě motivuje k dalšímu osobnímu rozvoji a práce na sobě.

Veronika Kalousková

Veronika Kalousková

Zlínský kraj

Proč jsem si vybrala profesi realitní makléřky? Je to zajímavá práce, která mě baví a těší mě, když můžu prostřednictvím této profese pomáhat lidem plnit jejich sny o bydlení. Nemovitosti nejsou jen domy, byty a pozemky, ale jsou to hlavně lidé a jejich příběhy.

Hana Dvořáková

Hana Dvořáková

Olomoucký kraj

Mým cílem je být profesionál, a to takový, který umí pomoci jak při prodeji tak i s koupí nemovitosti. Na prvním místě je vždy spokojenost klienta. Provedu Vás rychle a kvalitně celým obchodem.

Eva Chomaničová

Eva Chomaničová

Jihomoravský kraj

Jsem připravena poskytnout vám své dlouholeté zkušenosti s prodejem nemovitostí a bezpečně vás provést celým obchodem.

Rostislav Jančár

Rostislav Jančár

Moravskoslezský kraj

Mým cílem je být profesionál, a to takový, který umí pomoci jak při prodeji tak i s koupí nemovitosti. Na prvním místě je vždy spokojenost klienta. Provedu Vás rychle a kvalitně celým obchodem.

NABÍZÍME ODHAD TRŽNÍ NEMOVITOSTI ZDARMA

Správné nastavení ceny je pro prodej nemovitosti naprosto klíčové. Proto vám poskytneme ZDARMA konzultaci realitního makléře z vašeho okolí. Naši realitní makléři jsou profesionálové, kteří mají přehled o cenách nemovitostí v jejich regionu.

Mgr. Jana Černocká

Mgr. Jana Šurkovská – advokát

Právní servis

Mít realitní transakci správně ošetřenou po právní stránce je základním předpokladem pro úspěch. Nemusí to znamenat jen správně vypracované smlouvy, ale také například zjištění právních vad nemovitosti. Proto vám nabízíme služby naší advokátky, která se specializuje na nemovitostní problematiku a majetkové právo.

Profesionální prezentace

Kvalita prezentace nemovitosti zásadně ovlivňuje konečnou prodejní cenu. Proto si zakládáme na profesionální prezentaci nemovitosti a využíváme nejmodernější trendy v oblasti prezentace jako jsou: 3D prohlídky, video prohlídky, značení půdorysu, fotky z dronu, web nemovitosti, apod.

Může to být nejlepší změna kariéry ve vašem životě…

Napsali jsme o realitách

Na co se (ne)zeptat na prohlídce nemovitosti?

Na co se (ne)zeptat na prohlídce nemovitosti?

Prohlídka nemovitosti je naprosto nezbytná pro vaše rozhodnutí ke koupi nemovitosti. Mezi další faktory samozřejmě patří lokalita, cena, právní a technický stav, dopravní obslužnost, občanská vybavenost atd. Ale teprve při…
nemovitosti za dob korony

Nelehké rozhodování v nelehké době

V posledních pár týdnech mi volá spousta klientů, známých i kamarádů a ptají se mně, kdy už spadne cena nemovitostí a budou konečně levnější…. Na to bohužel není jednoduchá a už vůbec ne jednoznačná odpověď.  Věci…
7 nejdůležitějších rad při prodeji

7 nejdůležitějších rad při koupi či prodeji nemovitosti

Když něčemu nerozumíte, zeptejte se! Důležité je, ptát se profesionálů – právníka, daňového poradce, na finančním úřadě, realitního makléře, finančního poradce, na stavebním úřadě atd. Dobře míněné sousedské…
Co získáte při prodeji nemovitosti s realitní kanceláři

Co získáte při prodeji nemovitosti s realitní kanceláří?

Každá „realitka“ vám samozřejmě řekne, že s nimi ušetříte peníze a že jsou nejlepší. Ale co vlastně můžete získat konkrétně? Profesionální prezentace Ať chcete či nechcete, v dnešní rychlé době prodávají…
prodej rodinného domu Ostrava Bartovice

PRODÁNO: Vila Bartovice - prodej rodinného domu Ostrava

Přemýšlíte rádi a poměrně často o svém vysněném bydlení? Vidíte v představách, jak Vaše ratolesti pobíhají po zahradě, dovádějí na houpačce, nebo si v létě užívají ochlazení v bazénu? A co Vy, umíte si představit tu ranní pohodovou snídani a vůni čerstvě namleté kávy při pohledu do nádherně všemi barvami rozkvetlé zahrady?