Zprostředkování prodeje nemovitosti

Perfektní příprava na prodej je základ úspěchu. Správné nastavení kupní ceny, perfektní prezentace nemovitosti a právním servis jsou jsou základem k úspěchu.

Zprostředkování koupě nemovitosti

Hledáte vhodnou nemovitost ke koupi? Spolupracujeme s realitními makléři, kteří Vám pomohou s hledáním.

Odhad tržní ceny nemovitosti

Správné nastavení ceny je pro prodej nemovitosti naprosto klíčové. Proto vám poskytneme ZDARMA konzultaci realitního makléře.

Právní servis

Perfektní příprava nemovitosti na prodej je základ úspěchu. Když si kupující nemovitost zamiluje, máme vyhráno.

Profesionální prezentace

Profesionální fotografie, videoprohlídky, homestaging, záběry z dronu

Zprostředkování koupě a prodeje nemovitostí

Našim klientům se vždy staráme o majetek jako celek. K naší práci proto potřebujeme mít kolem sebe odborníky na realitní služby. Díky této úzké spolupráci získávají naši klienti opravdové komplexní majetkové poradenství.  Pokud plánujete prodej či koupi nemovitosti, můžeme Vám vřele doporučit opravdu kvalitní realitní makléře.

Spolupracujeme s těmito realitními kancelářemi

NABÍZÍME ODHAD TRŽNÍ NEMOVITOSTI ZDARMA

Správné nastavení ceny je pro prodej nemovitosti naprosto klíčové. Proto vám poskytneme ZDARMA konzultaci realitního makléře z vašeho okolí. Naši realitní makléři jsou profesionálové, kteří mají přehled o cenách nemovitostí v jejich regionu.

Mgr. Jana Černocká

Mgr. Jana Šurkovská – advokát

Právní servis

Mít realitní transakci správně ošetřenou po právní stránce je základním předpokladem pro úspěch. Nemusí to znamenat jen správně vypracované smlouvy, ale také například zjištění právních vad nemovitosti. Proto vám nabízíme služby naší advokátky, která se specializuje na nemovitostní problematiku a majetkové právo.

Profesionální prezentace

Kvalita prezentace nemovitosti zásadně ovlivňuje konečnou prodejní cenu. Proto si zakládáme na profesionální prezentaci nemovitosti a využíváme nejmodernější trendy v oblasti prezentace jako jsou: 3D prohlídky, video prohlídky, značení půdorysu, fotky z dronu, web nemovitosti, apod.

Napsali jsme o realitách

nemovitosti za dob korony

Nelehké rozhodování v nelehké době

V posledních pár týdnech mi volá spousta klientů, známých i kamarádů a ptají se mně, kdy už spadne cena nemovitostí a budou konečně levnější…. Na to bohužel není jednoduchá a už vůbec ne jednoznačná odpověď.  Věci…
7 nejdůležitějších rad při prodeji

7 nejdůležitějších rad při koupi či prodeji nemovitosti

Když něčemu nerozumíte, zeptejte se! Důležité je, ptát se profesionálů – právníka, daňového poradce, na finančním úřadě, realitního makléře, finančního poradce, na stavebním úřadě atd. Dobře míněné sousedské…
Co získáte při prodeji nemovitosti s realitní kanceláři

Co získáte při prodeji nemovitosti s realitní kanceláří?

Každá „realitka“ vám samozřejmě řekne, že s nimi ušetříte peníze a že jsou nejlepší. Ale co vlastně můžete získat konkrétně? Profesionální prezentace Ať chcete či nechcete, v dnešní rychlé době prodávají…
prodej rodinného domu Ostrava Bartovice

PRODÁNO: Vila Bartovice - prodej rodinného domu Ostrava

Přemýšlíte rádi a poměrně často o svém vysněném bydlení? Vidíte v představách, jak Vaše ratolesti pobíhají po zahradě, dovádějí na houpačce, nebo si v létě užívají ochlazení v bazénu? A co Vy, umíte si představit tu ranní pohodovou snídani a vůni čerstvě namleté kávy při pohledu do nádherně všemi barvami rozkvetlé zahrady?
jak vybrat správného nájemníka

NÁVOD: Jak bezpečně investovat do nemovitostí [2. díl] – Výběr správného nájemníka

O výběru správné nemovitosti jsem psala v minulém článku. V tomto článku se dozvíte, jak vybrat správného nájemníka. Není to zdaleka tak snadná věc, jak by se na první pohled mohlo zdát. Pojďme si tedy říci, co všechno…