Finanční poradce a manažer

Finanční poradce hledá různá řešení pro různé potřeby svých klientů. Zároveň musí být schopen navržená řešení vysvětlit a znát jejich souvislost s plněním potřeb svých klientů. K tomu Fincentrum poskytuje širokou škálu podpůrných prostředků.

Manažer je člověk s praxí v oboru financí. Perfektně zvládá práci finančního poradce, má svůj business plán a aktivně pracuje na rozšíření svého týmu. Je vůdčí osobnost a motivací pro svou skupinu poradců.

Silná centrála a skvělé podmínky

 • Kariéra

  Finanční poradci postupují podle předem stanoveného kariérního řádu na vyšší pozice v závislosti na výkonech. O kariérním postupu rozhoduje pouze výkon, není třeba jmenování nadřízeným nebo centrálou.

 • Analytické a právní oddělení

  Díky analytickému a právnímu oddělení společnosti Fincentrum a. s. zabezpečuje, že bude vždy skvěle a s předstihem připraven(a) na regulace a legislativní změny. Hlavní analytik Josef Raidl a ředitel právního a copliance oddělení JUDr. Vladek Krámek vám poskytnou klid na práci.

 • Žádný stornofond

  V případě, že poradce poskytuje klientům kvalitní služby, nezadržujeme žádnou část provizí ve formě stornofondu.

 • Příspěvek na značení kanceláří

  Centrála společnosti Fincentrum se v rámci klientské podpory 100% podílí na úhradě vnějšího značení a reklamním brandingu kanceláří našich poradců.

 • provize za doporučení

  Při doporučení nebo předání nového poradce mimo vlastní strukturu získává stávající poradce pravidelnou měsíční provizi za doporučení.

 • Pořádání uznávaných akcí

  Fincentrum, patří mezi poradenskou špičku. Jsme pořadatelem soutěží jako Banka roku nebo Investice roku. Každý rok máte možnost být součástí setkání investičních, úvěrových či pojišťovacích specialistů. Každý rok Fincentrum pořádá Výročí kongres, kde můžete být opět účastníkem.

 • Zaměstnanecké benefity

  Fincentrum se pyšní vlastní zaměstnaneckou divizí, což znamená, že dokážeme i velkým firmám nabídnout finanční poradenství formou firemních benefitů a vše za podpory specialisty na firemní benefity Jiřího Slámy.

 • Speciální podnikatelské oddělení

  Máte ve svém okolí podnikatele, chcete se zaměřit na podnikatele? Dostanete plnou podporu podnikatelského oddělení. Dokážeme zajistit každému podnikateli kvalitní finanční servis jak z pohledu zajištění, úvěrů či investic. Na nic nejsme sami.

 • Speciální kluby poradců

  Fincentrum dbá na další rozvoj svých klíčových poradců. Proto na centrále společnosti a zemském ředitelství vytvořili pro tyto poradce dva kluby – Fincentrum Platinum a Klub elitních poradců. Z členství v klubech je podmíněno určitým výkonem plynou z něj nadstandardní výhody vůči konkurenci a jiným poradcům.

 • Nadstandardní provizní ohodnocení

  Fincentrum v roce 2017 plošně navýšilo provizní ohodnocení za produkci. Díky tomu si poradci společnosti Fincentrum dokáži vydělat více peněz, než poradci z konkurenčních společností.

Komplexní finanční poradenství

Vybraní partneři společnosti Fincentrum a.s.

Skvělý systém práce a výhod pro podnikání

Fincentrum má jako jedna z mála poradenských společností ucelený centrální systém vzdělávání, který zajišťuje profesionální tým zkušených lektorů. Všichni spolupracovníci se tak mohou spolehnout na jednotný a vysoce kvalitní obsah kurzů.
Ve velké míře je kladen důraz na praktické ukázky, návody a tréninky s přímým zapojením všech účastníků. Nedílnou součástí celého vzdělávacího procesu je také intenzivní využívání mnoha praktických zkušeností našich nejlepších poradců a manažerů. Všechny vzdělávací kurzy Fincentra jsou vedeny lektory, kteří za sebou mají mnohaletou praxi v oboru a úspěšných projektech.

vzdělávání Fincentrum

Propracovaný kariérní plán

karierni-mapa

Spolupráce s vlastní realitní kanceláří

6. největší RK v Česku
spolupráce s finančními poradci
logo fincentrum reality

Zakládáme si na kvalitě našich služeb

Potřeboval jsem poradit s financemi a díky poradci Tomáši Kopeckému, který byl ochotný a projel se mnou jednotlivé smlouvy. Ke každé mi přehledně vysvětlil co by se na jednotlivých smlouvách dalo zlepšit tak aby pro mě byly výhodné. Také mi pomohl vybrat vhodné investice do budoucna. Proto ho vřele doporučuji.

Roman DoležalOstrava

Tomuto finančnímu poradci Tomáši Kopeckému děkuji za ochotu a čas, který věnoval mým smlouvám. Vím, že se s ním mohu kdykoliv spojit a projednat, co potřebuji. Děkuji Vám.

Tomáš HajtmaníkOstrava

Než jsem dostal referenci na Toma, myslel jsem si, že se svými penězi nakládám docela zodpovědně, ale zjistil jsem, že třeba dívat se dál, než jenom k další výplatě. Tady Tom vám pomůže a vysvětlí, jak svoje tvrdě vydřené peníze začít hodnotit adekvátně k vašim potřebám, stejně jako pomohl mi, abychom neměli obavy až přijde otázka kde vzít peníze na nové auto, nebo hypotéku. Pomůže vám nakopnout investice, aby vaše peníze jenom neležely ladem a jako třešničku na dortu, se může podívat na vaše ostatní závazky a poradit co by šlo jinak a lépe.

Tomáš Barbořákprogramátor, Vítkov

Skvělý a přátelský přístup. Vše skvěle vysvětlí, se vším pomůže a poradí. Můžu jen chválit a doporučit. Určitě nebudete litovat.

Dominik SlokaOstrava

Celou dobu jsem si myslel, že mám smlouvy, které jsou optimálně nastavené a nepotřebuji do nich vůbec zasahovat. Tomáš mě ovšem rychle vyvedl z omylu a ukázal mi, že zbytečně přeplácím a některé smlouvy mi vůbec neřeší, co potřebuji. Chtěl bych mu ještě jednou touto formou poděkovat a hlavně doporučit ostatním, protože stojí za to si Tomáše poslechnout a mít jistotu, že vše máte v pořádku. Tomáši Děkuji Vám :-).

Radim VránaOstrava

Jednoho dne přišel Tomáš a zjistil, že neumím počítat.
Byl zdvořilý, vypadal, že ví co dělá a hlavně mi chtěl přičinlivě pomoci aniž bych ji potřebovala (jsem si naivně myslela). Od té doby uplynuly už přes dva roky a já mohu s klidným svědomím říci, že Tomáš klepe na ramena profesionálům, aby se představil a zapadl. Ušetřil mi spoustu peněz, času a nervových tiků. Dnes, když mě někdo zaskočí nějakým procentem nebo dalším podobným výmyslem volám Tomášovi, aby mi nalil čistého vína. A to on umí.

Klára SheeinyOstrava

Super člověk, výborný poradce. Se vším, co potřebuji pomůže nebo zjistí. Jeho práce si cením zejména ve vytrvalosti řešit složitější problémy a dotažením do zdárného konce. Díky Tome! 

Radim KahánekOstrava

Jako finanční poradce je Tomáš určitě člověk na svém místě. Poradenství rozumí a dokáže opravdu dobře poradit. Navíc vše řeší v klidu, pohodě, s velmi milým a decentním humorem a nadhledem jako žádný jiný poradce. Mohu ho s jistotou všem jen doporučit.

Petr TumaBrno

Tomáše si cením pro jeho zápal a odhodlání pochopit danou věc a najít řešení za každou cenu tak, jako by vše řešil sám pro sebe. Uvažuje nad věcmi z mnoha úhlů a nespokojí se jen tak s něčím. Jako poradce si zakládá na znalostech, které neobohacují pouze jeho, ale především všechny jeho klienty.

Aleš KalusPraha

Připravený, odborný, přesný, flexibilní a obětavý. Takový byl Tom prozatím pokaždé, když jsme řešili investice. Rozhodnutí s ním spolupracovat se zatím vyplácí.

Jan LokajOstrava

S tak naprosto skvělým pro-klientským přístupem se setkáte málokde!
Ať už jsem řešil cokoliv, od pojištění, hypotéku až po investice, vždy k mé plné spokojenosti.
Vše skvěle vysvětlí, poradí, zajistí. Profesionál a člověk na svém místě.

Kamil KachyňaHranice

Vždy dobře poradí. Připraví všechno dle mých potřeb k mé spokojenosti. Navíc je kdykoliv kdyspozici a navíc má velmi profesionální přístup leč velmi přátelský a klienty má vždy na prvním místě. Vřele doporučuji všem.

Tomáš LalíkOstrava

Zážitky, které Vám nikdo nevzeme

Motivační soutěže centrály Fincentrum a.s. o zážitkové pobyty po celém světě.

Základní předpoklady úspěchu

 • trestní bezúhonnost
 • spolehivost
 • odhodlání
 • příjemné vystupování
 • dobré komunikační schopnosti
 • zájem o finance
 • podnikatelský duch
 • SŠ vzdělání zakončené maturitou
 • řidičské oprávnění skupiny B

Kancelář areál Koruna – Ostrava Poruba

Kontaktní formulář

 • Accepted file types: doc, docx, pdf.
  podporované formáty souborů: doc, docx, pdf maximální velikost souboru: 5MB
  Udělujete tímto souhlas společnosti snadné finance s.r.o., se sídlem Lešná 184, 756 41 Lešná IČ: 05180074, aby mě kontaktovala za účelem marketingové komunikace.
  Udělujete tímto souhlas společnosti snadné finance s.r.o., se sídlem Lešná 184, 756 41 Lešná IČ: 05180074, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 66522, aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (zákon o ochraně osobních údajů) zpracovávala zadané osobní údaje. (kompletní znění udíleného souhlasu)

Vyzvedněte si dárek v podobě EBOOKU ZDARMA!