Finanční poradce

Finanční poradce hledá různá řešení pro různé potřeby svých klientů. Zároveň musí být schopen navržená řešení vysvětlit a znát jejich souvislost s plněním potřeb svých klientů. K tomu Fincentrum poskytuje širokou škálu podpůrných prostředků.

Skvělý systém práce a výhod pro podnikání

Fincentrum má jako jedna z mála poradenských společností ucelený centrální systém vzdělávání, který zajišťuje profesionální tým zkušených lektorů. Všichni spolupracovníci se tak mohou spolehnout na jednotný a vysoce kvalitní obsah kurzů.
Ve velké míře je kladen důraz na praktické ukázky, návody a tréninky s přímým zapojením všech účastníků. Nedílnou součástí celého vzdělávacího procesu je také intenzivní využívání mnoha praktických zkušeností našich nejlepších poradců a manažerů. Všechny vzdělávací kurzy Fincentra jsou vedeny lektory, kteří za sebou mají mnohaletou praxi v oboru a úspěšných projektech.

vzdělávání Fincentrum

Komplexní finanční poradenství

Vybraní partneři společnosti Fincentrum a.s.

Spolupráce s vlastní realitní kanceláří

6. největší RK v Česku
spolupráce s finančními poradci
logo fincentrum reality

Propracovaný kariérní plán

karierni-mapa

Zakládáme si na kvalitě našich služeb

Děkuji Vám paní Krulová za velkou pomoc při refinancování mých závazků. Díky tomu došlo ke snížení mých měsíčních plateb. Jste moc schopná a umíte naslouchatpotřebám klienta a také tomu čeho chce dosáhnout. Je to dobrý pocit mít se na koho obrátit, kdykoliv pro radu a pomoc. Jste velice příjemná a ochotná, když si nevím rady s jakýmkoliv problémem co se  týká mých financí. Moc Vám děkuji.

JindřichKozmice

Klárka Krulová je člověk který přesně ví co co potřebuje daná osoba. Umí zjistit rychle a přesné informace o pojištění a úvěru. Je to Žena na pravém místě a jsem ráda, že mi byla doporučena a už bych neměnila. Pokud potřebujete poradenství jak v oblasti bankovnictví nebo pojištění můžu jen doporučit.

Petra KlímováOstrava
klara-krulova-financni-poradce-ostrava

Hledám spolehlivé kolegy do zavedené kanceláře v Ostravě Porubě.  Praxe ve financích je výhodou, nikoliv však podmínkou.

Klára Krulová
manažer

Základní předpoklady úspěchu

 • trestní bezúhonnost
 • spolehivost
 • odhodlání
 • příjemné vystupování
 • dobré komunikační schopnosti
 • zájem o finance
 • podnikatelský duch
 • SŠ vzdělání zakončené maturitou
 • řidičské oprávnění skupiny B

Kancelář areál Koruna – Ostrava Poruba

Kontaktní formulář

 • Accepted file types: doc, docx, pdf.
  podporované formáty souborů: doc, docx, pdf maximální velikost souboru: 5MB
  Udělujete tímto souhlas společnosti snadné finance s.r.o., se sídlem Lešná 184, 756 41 Lešná IČ: 05180074, aby mě kontaktovala za účelem marketingové komunikace.
  Udělujete tímto souhlas společnosti snadné finance s.r.o., se sídlem Lešná 184, 756 41 Lešná IČ: 05180074, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 66522, aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (zákon o ochraně osobních údajů) zpracovávala zadané osobní údaje. (kompletní znění udíleného souhlasu)

Vyzvedněte si dárek v podobě EBOOKU ZDARMA!