Milada Braunová

Finanční poradce pro Tišnov a okolí.

Milada Braunová - finanční poradce a regionální ředitel

Zkušenosti

roce 1983 jsem se rozhodla pracovat v České spořitelně a prožila zde celých 28 pracovních let. Postupně jsem prošla všemi odděleními a posouvala se na vyšší a vyšší pracovní pozice. Tou poslední byla pozice ředitele mikrooblasti a tedy i řízení druhé největší pobočky ČS,a.s. v Brně – pobočka Kounicova. Práce v bance je velice náročná a stresující. Kdo nezažil, nepochopí. Přesto jsem velice vděčná, že jsem tam mohla pracovat a naučit se řešit finance, řídit velká oddělení, plnit náročné obchodní plány apod.

V roce 2011 jsem využila tzv. reorganizace, která nepravidelně probíhá v bankách a rozhodla jsem se odejít. Nevěděla jsem kam, ale představa byla jasná. Už nechci zpět do žádné banky, plnit obchodní úkoly a přesvědčovat své podřízené, aby za každou cenu plnili obchodní plán banky.

Proto jsem nastoupila v roce 2011 do společnosti Fincentrum.

Představa krásná, ale mělo to „háček“ – po mnoha letech v manažerských funkcích jsem neměla žádné portfolio klientů. Tak co teď?

Oslovila jsem na začátku svoje kamarády, rodinu a známé a vyřešila jejich finanční požadavky, ale brzy přišla doba, kdy jsem neměla další klienty. Nikdy jsem nechtěla telefonovat na „studený trh“ a nikdy jsem toto ani po mých spolupracovnících nepožadovala.

A tak jsem kontaktovala svoji celoživotní kamarádku, která se mnoho let věnuje realitám a je v tom fakt moc dobrá. Má vlastní realitní kancelář. S začaly jsme spolupracovat. Pro její klienty, kteří kupují nemovitosti jsem zpracovávala financování a samozřejmě vše ostatní, co bylo třeba řešit a hledala jsem pro ni zase na oplátku potenciální prodejce nemovitostí z mých klientů.

A hlavně – klientů přibývalo z doporučení mých spokojených klientů. Sotva jsem stíhala řídit svůj tým a starat se o více než 500 klientů (za 9 let poctivé práce).

Po osmi letech, v říjnu 2019, jsem se svými týmem přešla do nové společnosti 4fin, kde působím na pozici regionální ředitelky. Máme kancelář v Tišnově na náměstí Míru, pobočku v Hodoníně a ve Znojmě. A jsem moc spokojená. Moje práce do puntíku naplňuje moje původní představy, moji klienti (jak říkají) jsou s mojí prací spokojeni a doporučují svoje známé a moje kolegyně v týmu bych s nikým nevyměnila – vládne zde skvělá nálada.