Hypoteční úvěry

Nová hypotéka s nejnižším úrokem na trhu. Vypracuji Vám nezávaznou poptávku přesně míru podle Vašich možností a potřeb.

Pojištění

Pomůžu Vám s výběrem pojištění majetku a života. Vše Vám nastavím přímo na míru a přesně podle Vašich potřeb.

Investice

Pomůžu Vám připravit investiční portfolio, které bude korespondovat s Vašimi cíli a potřebami. A to tak, aby daná investice odpovídala Vašemu investičnímu profilu.

Refinancování

Využijte nízkých úrokových sazeb a snižte si splátku Vašeho úvěrů, nebo dobu splácení.

Něco o mně

Během studia na vysoké škole jsem začal pracovat ve Fincentru a dodnes jsem za své rozhodnutí rád. To, co nás na ekonomce učili teoreticky, jsem najednou viděl a dělal v praxi. Dnes jsou mi finance prací i koníčkem. Lidé si se mnou plní sny o bydlení, některým jsem zachránil rodinný rozpočet, jiným zase rozmnožili majetek. Můžu Vám říct, že úsměv a spokojený výraz klienta bych nevyměnil za nic na světě!

Během let se v mé kariéře událo několik zásadních okamžiků. Získání výhradního zastoupení pro společnost Brembo, titul Poradce Finančního Plánování a v roce 2020 také změna mé servisní společnosti za 2 silné partnery Broker Trust a 4fin.

Stále se snažím hledat nové možnosti a lepší zázemí, díky čemuž dostávají mí klienti tu nejlepší možnou službu.

Ing. Tomáš Kopecký

Reference klientů

Profesionální jednání a na míru šité řešení. Žádné zbytečné vnucování produktů – za mne maximální spokojenost.

Potřeboval jsem poradit s financemi a díky poradci Tomáši Kopeckému, který byl ochotný a projel se mnou jednotlivé smlouvy. Ke každé mi přehledně vysvětlil co by se na jednotlivých smlouvách dalo zlepšit tak aby pro mě byly výhodné. Také mi pomohl vybrat vhodné investice do budoucna. Proto ho vřele doporučuji.

Tomuto finančnímu poradci Tomáši Kopeckému děkuji za ochotu a čas, který věnoval mým smlouvám. Vím, že se s ním mohu kdykoliv spojit a projednat, co potřebuji. Děkuji Vám.

Než jsem dostal referenci na Toma, myslel jsem si, že se svými penězi nakládám docela zodpovědně, ale zjistil jsem, že třeba dívat se dál, než jenom k další výplatě. Tady Tom vám pomůže a vysvětlí, jak svoje tvrdě vydřené peníze začít hodnotit adekvátně k vašim potřebám, stejně jako pomohl mi, abychom neměli obavy až přijde otázka kde vzít peníze na nové auto, nebo hypotéku. Pomůže vám nakopnout investice, aby vaše peníze jenom neležely ladem a jako třešničku na dortu, se může podívat na vaše ostatní závazky a poradit co by šlo jinak a lépe.

Skvělý a přátelský přístup. Vše skvěle vysvětlí, se vším pomůže a poradí. Můžu jen chválit a doporučit. Určitě nebudete litovat.

Celou dobu jsem si myslel, že mám smlouvy, které jsou optimálně nastavené a nepotřebuji do nich vůbec zasahovat. Tomáš mě ovšem rychle vyvedl z omylu a ukázal mi, že zbytečně přeplácím a některé smlouvy mi vůbec neřeší, co potřebuji. Chtěl bych mu ještě jednou touto formou poděkovat a hlavně doporučit ostatním, protože stojí za to si Tomáše poslechnout a mít jistotu, že vše máte v pořádku. Tomáši Děkuji Vám :-).

Jednoho dne přišel Tomáš a zjistil, že neumím počítat.
Byl zdvořilý, vypadal, že ví co dělá a hlavně mi chtěl přičinlivě pomoci aniž bych ji potřebovala (jsem si naivně myslela). Od té doby uplynuly už přes dva roky a já mohu s klidným svědomím říci, že Tomáš klepe na ramena profesionálům, aby se představil a zapadl. Ušetřil mi spoustu peněz, času a nervových tiků. Dnes, když mě někdo zaskočí nějakým procentem nebo dalším podobným výmyslem volám Tomášovi, aby mi nalil čistého vína. A to on umí.

Super člověk, výborný poradce. Se vším, co potřebuji pomůže nebo zjistí. Jeho práce si cením zejména ve vytrvalosti řešit složitější problémy a dotažením do zdárného konce. Díky Tome! 

Jako finanční poradce je Tomáš určitě člověk na svém místě. Poradenství rozumí a dokáže opravdu dobře poradit. Navíc vše řeší v klidu, pohodě, s velmi milým a decentním humorem a nadhledem jako žádný jiný poradce. Mohu ho s jistotou všem jen doporučit.

Tomáše si cením pro jeho zápal a odhodlání pochopit danou věc a najít řešení za každou cenu tak, jako by vše řešil sám pro sebe. Uvažuje nad věcmi z mnoha úhlů a nespokojí se jen tak s něčím. Jako poradce si zakládá na znalostech, které neobohacují pouze jeho, ale především všechny jeho klienty.

Připravený, odborný, přesný, flexibilní a obětavý. Takový byl Tom prozatím pokaždé, když jsme řešili investice. Rozhodnutí s ním spolupracovat se zatím vyplácí.

S tak naprosto skvělým pro-klientským přístupem se setkáte málokde!
Ať už jsem řešil cokoliv, od pojištění, hypotéku až po investice, vždy k mé plné spokojenosti.
Vše skvěle vysvětlí, poradí, zajistí. Profesionál a člověk na svém místě.

Vždy dobře poradí. Připraví všechno dle mých potřeb k mé spokojenosti. Navíc je kdykoliv kdyspozici a navíc má velmi profesionální přístup leč velmi přátelský a klienty má vždy na prvním místě. Vřele doporučuji všem.

Odborné články

[wp-rss-aggregator source="6952"]

Vážím si každé zpětné vazby

Jen díky Vašim názorům se můžu dále zlepšovat.