Slunce zapadající do vodní hladinyZpěv ptáků v korunách stromů? Káva na terase s výhledem do malebné přírody? Pár kroků od domu na procházku kolem přehrady?

To vše a ještě více nabízí tento výjimečný dům postavený v roce 1993 s láskou a pečlivostí. Je citlivě zasazen do okolní krajiny a nabízí nádherné výhledy do zeleně i  na vodní hladinu.

Promyšlená dispozice a důmyslný architektonický návrh skýtá svým obyvatelům dostatek soukromí i velkorysý prostor pro společná setkávání.

250 m²

užitné plochy domu s pozemkem o výměře 819 m²

prostorná terasa

o ploše 70m² s výhledem na přehradu

parkování pro 4 vozidla

garáži a na příjezdové cestě zaparkujete až 4 vozidla

dobrá dostupnost

9 km do centra Brna

přehrada a příroda

pár kroků k brněnské přehradě, kousek do ZOO či do obory Holedná

cena vč. provize RK

Cenu Vám ráda sdělím po vyplnění kontaktního formuláře.

poradci - eva-chomanicova-1.jpg

Eva Chomaničová – realitní manažer

PROHLÍDKY

Zájemce o prohlídku žádáme o vyplnění kontaktního formuláře.

Kontaktní formulář

    Udělujete tímto souhlas společnosti jednoduché finance s.r.o., se sídlem Lešná 184, 756 41 Lešná IČ: 09113851, aby mě kontaktovala za účelem marketingové komunikace.
    Udělujete tímto souhlas společnosti jednoduché finance s.r.o., se sídlem Lešná 184, 756 41 Lešná IČ: 09113851, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 82080, aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (zákon o ochraně osobních údajů) zpracovávala zadané osobní údaje. (kompletní znění udíleného souhlasu)