Bc. Petra Cavallaro

realitní manažer Brno a okolí.

poradci - petra-cavallaro.jpg

Zkušenosti

Od roku 1995 se věnuji práci, od počátku spojené s nemovitostmi, přes stavební obor – geodezii, správu a evidenci majetku, majetkoprávní problematice až po současnou realitní činnost a poradenství v této oblasti. Naplňuje mě radost mých klientů, kterým pomáhám realizovat si své sny ohledně bydlení a jedním z mých úkolů je provést je procesem prodeje či nákupu bezpečně k cíli – domovu.

Reference klientů

Pani Cavallaro děkuji za pomoc s prodejem mého domu. Vše zařídila a pomohla se vším potřebným. Jsem jí vděčná a vřele její služby doporučuji.

Palátová

Paní Petra Cavallaro z Fincentrum Reality nám zařizovala prodej bytu 2+1 v Brně – Černých Polích. Od inzerce k prodeji bytu uběhl velmi krátký čas a prodej našeho bytu proběhl bez komplikací. Komunikace s kupujícími byla hlavně díky paní Petře Cavallaro na skvělé úrovni. Oceňujeme velmi profesionální přístup paní Petry Cavallaro. S průběhem celé akce jsme byli se sestrou velmi spokojeni.

Miloš Procházka

Paní Petrě Cavallaro velký dík za prima lidský a hlavně férový přístup při prodeji stavebního pozemku. Vaše jednání je pro nás hlavním důvodem, proč se na vás obrátit při dalším řešení ohledně nemovitosti – pronájmu.

manželé Burdovi

Děkuji, že jsem se setkala s paní Petrou Cavallaro, realitní makléřkou, která dělá svoji práci zodpovědně a precizně. Naše téměř roční spolupráce byla úspěšná hlavně její zásluhou a také její domovskou firmou Fincentrum reality.

Dana Cabanová

Všem bych při prodeji, koupi či pronájmu nemovitosti vřele doporučila paní Petru Cavallaro z Fincentrum Reality. Paní Cavallaro je velmi milá,  pečlivá, zodpovědná, jednání s ní je rychlé a bezproblémové. Nejvíce oceňuji  její seriózní a lidský přístup. 

Zita Procházková

Jsem vděčná za spolupráci s paní Petrou Cavallaro při hledání a zajištění mého podnájmu. Oceňuji individuální přístup, informovanost, ohleduplnost, snahu a zájem vše potřebné zajistit. I po uzavření smlouvy vyjadřuje upřímný zájem o klienta. Nabízí  pomoc a podporu. Cítila jsem klid, bezpečí a důvěru. Na základě vlastní příjemné zkušenosti ráda doporučím spolupráci s paní Petrou Cavallaro i budoucím klientům.  

Hana Chadimová

Jsme moc rádi, že jsme při koupi našeho prvního bytu narazili právě na Petru Cavallaro. Při komunikaci s ní jsme si moc cenili jejího milého lidského přístupu, profesionality a vždy perfektní připravenosti. Díky tomu proběhla celá transakce velice rychle a bezproblémově. Ochotně paní Cavallaro doporučujeme dál.

Kateřina & Patrik Madarasovi

Petru znám již 7 let a když jsem chtěl prodat byt 2+1 neváhal jsem ji oslovit. I když během prodeje vzniklo spoustu problémů, tak vše dokázala vyřešit ke vše stranné spokojenosti. 

Jarek N.

Paní Cavallaro nám profesionálně zprostředkovala koupi nemovitosti. Ve všem nám vyšla vstříc a potřebná jednání byla velmi rychlá a jednoduchá.

D. Havelka