Ve dnech 2.-3. 5. 2022 jsme pořádali tradiční Výjezdní poradu našeho zemského ředitelství. Společně s mým týmem jsme po 3 letech opět zavítali do resortu Sepetná v Beskydech. Zde jsme strávili dva příjemné dny nabité důležitými informacemi, zajímavými hosty a také spoustou zábavy.

Den jsme začali prací

Pracovní část jsem zahájil vyhodnocením obchodních výsledků za 1. kvartál roku 2022 v 5 kategoriích:

  • Vlastní produkce – 1. Dita Modrá, 2. Josef Škoda ml., 3. Radovan Gajdoš
  • Skupinová produkce regionální ředitel – 1. Radovan Gajdoš, 2. Milada Braunová, 3. Kamil Švec
  • Skupinová produkce oblastní ředitel a manažeři – 1. David Válek, 2. Vít Randýsek, 3. Josef Škoda ml.
  • Aktiva ve správě (AUM) – 1. Dita Modrá, 2. Ivona Valášková, 3. Kamil Švec
  • Nábory – 1. David Válek, 2. Kamil Švec, 2. Vít Randýsek

 

 

Po vyhodnocení uplynulého kvartálu jsem přítomným ukázal, jak si vedeme v plnění našich dlouhodobých vizí. Společně s technickým ředitelem Miroslavem Šustalem a investičním lektorem Petrem Němcem jsme přítomným představili řadu nových nástrojů (investiční web, realitní web atd.), které pro ně s ohledem na aktuální situaci na trhu připravujeme.

 

 

Zbytek pracovního dne jsme se společně s hosty věnovali 2 hlavním prioritám pro tento rok, jimiž jsou růst majetku ve správě (AUM) a růst naší poradenské sítě.

Těchto témat se společně se mnou chopili ti nejúspěšnější ředitelé, kteří byli v rámci kategorií odměněni. Na téma růst majetku ve správě hovořil regionální ředitel Kamil Švec. Na jeho výstup pak navázal Martin Kovář – školitel z centrály společnosti 4fin. Další stěžejní téma – „Růst poradenské sítě“ – ze své perspektivy představil oblastní ředitel David Válek. Na Davidův výstup navázal Josef Bittner, který nám za centrálu společnosti 4fin představil možnosti růstu sítě, které nabízí společnost 4fin.

 

 

Závěr pracovní části dne patřil poslednímu z hostů – kouči Michalu Holíkovi, který si připravil téma „Jak využít svůj potenciál k vytvoření fungujícího businessu.“

 

Zasloužená zábava v Beskydském pivovárku

Po skončení pracovní části dne jsme se společně vydali navštívit nedaleký Beskydský pivovárek, kde jsme ochutnali místní nabídku piv a pivních speciálů.

Večer proběhl v duchu poslechu dobré hudby a tance.

 

 

Poděkování na závěr

 

Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat všem účastníkům této tradiční akce za skvělou atmosféru a řečníkům za jejich přínosné prezentace. Také chci poděkovat centrále zemského ředitelství a podporujícím institucím za pomoc při realizaci porady.

0 komentářů

Napište komentář

Chcete se zapojit do diskuse?
Napište nám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.